reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny a ma któraś z was problemy z niespokojnymi nogami ? Jestem 7dpo i przedwczoraj w nocy mnie tak mrowily denerwowały a dzisiejszej nocy nie dawały już zasnąć . Podskakują , denerwują... Ostatni raz miałam tak w ciąży ale pod koniec a teraz nawet jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży 😋
 
Ja na paskowym widzę cień:)
A tego pinka z całego serca Ci nie polecam :) U mnie na czułości 10 nie było prawie nic A na czułości 25 w ten sam dzień był cień. Także leć po inny test i spróbuj z innym. Ja kupiłam apteo care I ten pokazuje ładne ciemne kreski nawet popołudniu.
Ja już po cichu gratuluję :)

Ja też czuje jak mnie przeziębienie dopada. Mały ma katar A mnie w nocy gardło zaczęło boleć. Nie poddawaj się:) lecz się domowymi sposobami i zrób test za dwa dni :) na pewno wyjdzie kreska :)

A dziękuję za zainteresowanie:)
Dziś rano zrobiłam betę, proga i tsh wyniki będą po 14 :)
A mój dzisiejszy test prezentuje się tak :)
Jak ja się cieszę, że z dnia na dzień robią się ciemniejsze! ❤ U mnie niestety dalej biało, a szyjka zamknięta 🤷‍♀️
 
Tylko na usg nie było widać rosnących pęcherzyków :( największe to 6mm :(
Dobry lekarz to podstawa.
Często pcos to zestaw stanow chorobowych. Polecam wizytę u diabetologa, krzywa cukrową i insulinowa.
Jeśli wyjdą nieprawidłowe, to spróbuj po konsultacji z lekarzem zacząć przyjmowanie metforminy.
Do tego dieta z niskim ig i, jeśli masz nadwagę, to próbować zrzucić.
No i prolaktyne zbadać trzeba by było.

Robilas już te badania? Wyszło coś zastanawiającego?
 
Hej. Nie odzywałam się kilka dni i już was nie nadrobię 😔 wszystkim którym się udało gratuluję.
Nie odzywałam się bo musiałam przemyśleć wiele spraw... Postanowiłam zwolnić się z pracy jutro składam wypowiedzenie. Zwalniam się że względów zdrowotnych siadają mi nogi i kregoslup. ( Ciężka fizyczna praca nocki po 12 h świątki piątki i niedziele, straszny stres.)
A więc jest decyzja że rezygnujemy z starań na 2-3 miesiące.
Zresztą będzie co będzie gdzieś mam pieniądze one mi zdrowia nie dadzą.
Już wysiadam fizycznie i psychicznie.
Myślę że taka zmiana wyjdzie mi na dobre co myślicie ?
 
Hej. Nie odzywałam się kilka dni i już was nie nadrobię 😔 wszystkim którym się udało gratuluję.
Nie odzywałam się bo musiałam przemyśleć wiele spraw... Postanowiłam zwolnić się z pracy jutro składam wypowiedzenie. Zwalniam się że względów zdrowotnych siadają mi nogi i kregoslup. ( Ciężka fizyczna praca nocki po 12 h świątki piątki i niedziele, straszny stres.)
A więc jest decyzja że rezygnujemy z starań na 2-3 miesiące.
Zresztą będzie co będzie gdzieś mam pieniądze one mi zdrowia nie dadzą.
Już wysiadam fizycznie i psychicznie.
Myślę że taka zmiana wyjdzie mi na dobre co myślicie ?
No pewnie! Życzę Ci żeby wszystko się udało
 
reklama
Hej. Nie odzywałam się kilka dni i już was nie nadrobię 😔 wszystkim którym się udało gratuluję.
Nie odzywałam się bo musiałam przemyśleć wiele spraw... Postanowiłam zwolnić się z pracy jutro składam wypowiedzenie. Zwalniam się że względów zdrowotnych siadają mi nogi i kregoslup. ( Ciężka fizyczna praca nocki po 12 h świątki piątki i niedziele, straszny stres.)
A więc jest decyzja że rezygnujemy z starań na 2-3 miesiące.
Zresztą będzie co będzie gdzieś mam pieniądze one mi zdrowia nie dadzą.
Już wysiadam fizycznie i psychicznie.
Myślę że taka zmiana wyjdzie mi na dobre co myślicie ?
Bardzo dobra decyzja.
 
Do góry