reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Haha też tak miałam a im bliżej tym bardziej to odkładam żeby się nie zawieśc. W środę myślę zrobić pierwszy test [emoji16]
Oooo to ja już tyle po pewnie będę testować bo w pierwszym dniu cyklu byłam najbardziej cierpliwa osoba na świece dziś 7.8 po jestem najmniej cierpliwym człowiekiem w kosmosie [emoji23][emoji23]
 
My z mężem staramy się już prawie rok, wyniki może nie są złe ale urolog stwierdził żylaki powrózka nasiennego i czeka nas zabieg by żołnierzyki były jeszcze lepsze :) Zabieg mamy mieć 5 października. A ja mam cichą nadzieje ze może nas jednak ominie. Cykle mam 28/29 i teraz @ powinnam mieć sobota/niedziela. Czuje dziwne uczucie ciągnięcia w dole brzucha...Nie wiem czy jutro nie zrobić testu..chyba wariuje już 😭
 

Załączniki

  • 58BCCFC8-448D-42C5-AAA2-AD279AD053B9.jpeg
    58BCCFC8-448D-42C5-AAA2-AD279AD053B9.jpeg
    115,8 KB · Wyświetleń: 68
Jestem na dokładnie takim samym etapie cyklu jak ty.... Tylko że mnie od wczoraj boli brzuch jak na okres i wieczorem jeszcze piersi zaczęły boleć. Chodzę do toalety bo mam wrażenie że za chwilę mnie zaleje ale nic nie ma tylko biały śluz.
U mnie 24 DC i 10 dpo i boje się test zrobić [emoji85] jeszcze mnie przeziębienie dopadło... [emoji849]
 
Dziewczyny a wy pracujecie ? Ja w pierwszej ciąży pracowałam do 7 miesiąca ale miałam zespół chłopaków i czułam się jak księżniczka więc nie było ciężko:) teraz pracuje w piekarni , co prawda na sklepie ale wysokoobrotowym gdzie mamy też wypiek ,piec ,parownik, temperatury są niemiłosierne, szczególnie po zawaleniu wszystkiego pleksa , kastle może nie są ciężkie ale tempo jest duże i tak się zastanawiam czy gdybym była w ciąży to musieliby mnie przenieść gdzieś indziej ,inne stanowisko ,czy coś takiego?
 
reklama
Ja 7 letnia córkę :) nie, długo się nie staram to pierwszy cykl . Córka była z zupełnego zaskoczenia z czego się bardzo cieszę ale nie było wtedy takiej sytuacji ,żebyśmy mogli się spodziewać ,więc wydaje mi się że zadziałał preelajkulat . Potem 7 lat żadnej "wpadki" i teraz pierwszy cykl świadomych starań więc zobaczymy:) te 7 lat antykoncepcja na podstawie kalendarzyka dlatego dziwi mnie brak niespodzianek :p
Rozumiem ☺️ja niestety 3 lata 😔, bądź dobrej myśli.. 1 cykl starań to dopiero początek nie musisz się niczym przejmować. Życzę Ci żeby udało Ci się jak najszybciej! Wszystkim nam tego życzę 🤗Córka pewnie chce rodzeństwo! Mój synek cały czas nam dogaduje ze chciałby braciszka... Ale już mu tłumaczę ze czasem tak jest ze nie ma się rodzeństwa muszę go przygotować na to że może się go nie doczekać..
 
Do góry