reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A co do tych pinków oglądałam serial "Przyjaciółki" z mężem i jedna z bohaterek zrobiła pinka i wyszły jej II kreski a ja, że pewnie ja oszukał a mąż a skąd wiesz a ja, że to pinki i dziewczyny narzekają na nie[emoji2368]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się w 18dc z nadzieją, że ten cykl też będzie trwał 28 dni a nie 30 [emoji16] co by szybciej zacząć nowy [emoji120] staram się być na bieżąco tu, ale jak kogoś pominęłam z kreskami to gratuluje [emoji16] czy ktoś tez jest w podobnym momencie i wie, ze to nie ten cykl?
Hello, ja dzis tez 18 dc. Nie wiem, czy to trn czy nie ten cykl, to sie okaże za 11 dni, ale pierwszy cykl na bromergonie i wspomaganiu luteiny, więc cieszę się, że mam jakieś wsparcie
 
Nawet boboseksy w samą owu dają raptem 30% szans na udane zapłodnienie z tego co pamiętam :) U zdrowej pary. Więc naprawdę nie ma co się zrażać :) Niektórym udaje się zaskoczyć wcześniej, innym później. Trzymam kciuki :)
Właśnie jedni mówią ze 30 inni ze tylko 8
A co do tych pinków oglądałam serial "Przyjaciółki" z mężem i jedna z bohaterek zrobiła pinka i wyszły jej II kreski a ja, że pewnie ja oszukał a mąż a skąd wiesz a ja, że to pinki i dziewczyny narzekają na nie [emoji23]
Mnie też pinki oszukały.nigdy więcej ich nie kupię..
 
Nie rozumiem jak po roku starań? Ja chodzę prywatnie do gina to mogę i co miesiąc bo za to place. A co to za teoria, że po roku? Mi sam zaproponował żeby po poronieniu przychodzić i sprawdzać co się dzieje i póki mnie na to stać to chodzę.

O kurde, mi ginka w Luxmedzie powiedziała że jeśli w ciągu roku nie zajdę sama z siebie to dopiero pomyślimy co dalej, wcześniej nie ma sensu [emoji32] tak to przedstawiła że byłam przekonana że tak się robi! Dzięki dziewczyny za wyprowadzenie z błędu, może w takim razie zmienię lekarza i zacznę chodzić jednak prywatnie (tzn bardziej prywatnie niż na Luxmed xD Luxmed to nowy NFZ teraz chyba) ...
 
Monitoring możesz zrobić nawet w pierwszym cyklu starań. Mój lekarz powiedział że jak po pół roku się nie uda to będziemy myśleć co dalej zrobić. Szukać przyczyny. Ale monitoring tak jak kontrole możesz robić kiedy chcesz.

A też chodzisz prywatnie? Zastanawiam się czy jest szansa przez Luxmed lub NFZ to ogarnąć, bo tak jak pisałam wyżej w luxmedzie mi powiedziała lekarka coś w stylu że"po roku udokumentowanych starań" (mam spisać wszystkie cykle, kiedy się staraliśmy, itp itd) i dopiero może coś dalej działać [emoji848]
 
A też chodzisz prywatnie? Zastanawiam się czy jest szansa przez Luxmed lub NFZ to ogarnąć, bo tak jak pisałam wyżej w luxmedzie mi powiedziała lekarka coś w stylu że"po roku udokumentowanych starań" (mam spisać wszystkie cykle, kiedy się staraliśmy, itp itd) i dopiero może coś dalej działać [emoji848]
Tak ja chodzę prywatnie. Nie umiem Ci powiedzieć jak by było na NFZ. Ale uważam że nie powinni robić większych problemów
Możesz się zapisać na normalną wizytę kontrolną w trakcie swojej owulacji i podczas usg poprosić lekarza o sprawdzenie czy jest pęcherzyk czy może już pękł. Ja nigdy nie robiłam monitoringu. W tym cyklu opierałam się na testach owu. Z tym że ja czuje swoją owulacje za każdym razem bardzo mocno.
 
O kurde, mi ginka w Luxmedzie powiedziała że jeśli w ciągu roku nie zajdę sama z siebie to dopiero pomyślimy co dalej, wcześniej nie ma sensu [emoji32] tak to przedstawiła że byłam przekonana że tak się robi! Dzięki dziewczyny za wyprowadzenie z błędu, może w takim razie zmienię lekarza i zacznę chodzić jednak prywatnie (tzn bardziej prywatnie niż na Luxmed xD Luxmed to nowy NFZ teraz chyba) ...

A luxmed masz pakiet z pracy? Bo jeśli tak to pewnie mają limity ja mam z pracy medicover i zrobili limit cytologia co 3 lata 🤦‍♀️i ja do gina chodzę prywatnie. Monitoring przydatna sprawa bo tak to można gdybac.
 
A luxmed masz pakiet z pracy? Bo jeśli tak to pewnie mają limity ja mam z pracy medicover i zrobili limit cytologia co 3 lata [emoji2356]i ja do gina chodzę prywatnie. Monitoring przydatna sprawa bo tak to można gdybac.

Tak, z pracy :< cytologia raz na 3 lata [emoji15] teraz już nawet prywatna opieka medyczna to jakiś żart.. no nic, dzieki za informację[emoji3590] w takim razie będę szukać kogoś nowego bo szkoda czasu i nerwów..
 
reklama
Do góry