reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny a jak to jest z szyjką po zapłodnieniu? Któraś z Was badała ja po.owulacji w cyklu w którym się udało? 🙄
U mnie po owulacji i zapłodnieniu pierwszego dnia od razu opadła bardzo nisko i zrobiła się twarda, dokładnie tak samo jak przed @. Dopiero potem lekarz stwierdził, że jest OK, czyli zapewne uniosła się jak powinna. U każdego unosi się w innym czasie, czasami nawet dopiero w okolicy terminu @ lub po :)
 
Tylko lekarz na nfz, może być rodzinny ale muszą być wskazania do otrzymania darmowych leków. A ryczałt to jeszcze co innego niż ten program, na ryczałt moja ginka mi mówiła że też wypisze prywatnie jeśli immunolog zadecyduje że jest koniecznela heparyna.
Dziewczyny orientujecie się się co do tego programu Ciaza +. Jeśli lekarz przyjmuje prywatnie to może wystawić receptę żeby lek z listy był darmowy ?
Ja właśnie czytam i różnie pisze a idę specjalnie w poniedziałek do lekarza prywatnie po heparynę i jeśli przyjdzie mi za nią zapłacić to się wściekne...
 
reklama
Tylko lekarz na nfz, może być rodzinny ale muszą być wskazania do otrzymania darmowych leków. A ryczałt to jeszcze co innego niż ten program, na ryczałt moja ginka mi mówiła że też wypisze prywatnie jeśli immunolog zadecyduje że jest koniecznela heparyna.

Kurde a mój nawet na ryczałt nie chce, bo mutacje to nie wskazanie 🙄 bo Ty nie masz też innych wskazań?
 
Do góry