reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, z innej beczki, jakbym zatestowala jutro (32dc, przypuszczalnie 14dpo) to jaka jest szansa że test będzie adekwatny [emoji16]?
Chciałabym iść na piwo w sobotę wieczorem i muszę wiedzieć czy brać 0% czy mogę normalne [emoji1787]

(Ps. wiem że nigdy nie wiadomo, ale jak byście obstawiały?)

Ja bym obstawiała, że wiarygodny, natomiast myślę, że nawet jak byś była w ciąży a wypiła piwo to też by nie zaszkodziło ;)
 
Sama się modliłam, w ciazy codziennie. Poza ciąża czasem. Czasem "gadam do Boga" jak jadę autem, tak się przyzwyczaiłam.
Mamy taki kosciol na górze u nas w okolicy, trzeba wejść po schodach (zrobiona jest z nich droga krzyżowa) i na górze jest piękny kościółek i kapliczka, w której ludzie piszą na ścianie, za co dziękują Bogu i w czym im pomógł. Sama zapaliłam świeczkę i dalam pieniążka. Nigdy nie byłam w tym kościele podczas mszy, ale bardzo lubię tam chodzic.
Kwestia mojej wiary to trudny temat Hehe chciałabym wierzyć, ale jakoś tego nie czuje. Po prostu nie umiem czuć wiary w Boga, ale wiem że on tam gdzieś jest.
Moja pani ginekolog mi mówiła o sanktuarium matki boskiej mlecznej, która już nie jednej kobiecie pomogła zajść w ciążę i urodzić. Ona nie kwestionuje tego nawet jako lekarz...
Ja bym nigdy po sobie się nie spodziewała, że będę tak się zachowywać, mówi się, że jak trwoga to do Boga. Moja przyjaciółka mnie namawia bardzo do wiary i proszenia Boga o pomoc. Więc proszę, nie mam nic do stracenia. A zawsze dostaje motywacyjnego kopa po takiej modlitwie.

Mam podobnie z tym że chciałabym wierzyć ale nie do końca to czuje na razie, nie umiem tego rozstrzygnąć.. Bardziej "mam nadzieję" że jest coś więcej niż w to wierzę.. może jestem agnostykiem[emoji848]
 
Dziewczyny, z innej beczki, jakbym zatestowala jutro (32dc, przypuszczalnie 14dpo) to jaka jest szansa że test będzie adekwatny [emoji16]?
Chciałabym iść na piwo w sobotę wieczorem i muszę wiedzieć czy brać 0% czy mogę normalne [emoji1787]

(Ps. wiem że nigdy nie wiadomo, ale jak byście obstawiały?)
Widzę że mamy podobne pytanie 😅 ja mam w sobotę za tydzień imprezę i też się zastanawiam 😅
 
reklama
Dziewczyny, z innej beczki, jakbym zatestowala jutro (32dc, przypuszczalnie 14dpo) to jaka jest szansa że test będzie adekwatny [emoji16]?
Chciałabym iść na piwo w sobotę wieczorem i muszę wiedzieć czy brać 0% czy mogę normalne [emoji1787]

(Ps. wiem że nigdy nie wiadomo, ale jak byście obstawiały?)
Ja bym zrobiła test [emoji12] sama mam jutro imprezę, idziemy na wesele do znajomych. Jak już jestem to wolę nie pić niz później gdybać gdyby się okazało że coś jest nie tak. Naściemniam ze biorę jakiś antybiotyk i pic nie będę
 
Do góry