reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wczoraj czytałam wpis na blogu mama ginekolog o "prehistorycznych" metodach wykrywania ciąży, zanim ludzkość ogarnęła hormony.. podobno podlewali moczem kobiety paprotki i patrzyli jak szybko rośnie i różne takie [emoji23] więc w sumie i tak mamy szczęście żyć w takich czasach gdzie są testy i lekarze WZGLĘDNIE dostępni [emoji2957]
Oglądałam sztukę kochania i tam podlewały peralgonie (?) i ta która była w ciąży kwiatek też szybciej rósł [emoji16] może to sposób na piękne kwiaty [emoji23]
 
reklama
Wczoraj czytałam wpis na blogu mama ginekolog o "prehistorycznych" metodach wykrywania ciąży, zanim ludzkość ogarnęła hormony.. podobno podlewali moczem kobiety paprotki i patrzyli jak szybko rośnie i różne takie [emoji23] więc w sumie i tak mamy szczęście żyć w takich czasach gdzie są testy i lekarze WZGLĘDNIE dostępni [emoji2957]

Słynne paprotki (chyba?) na pewno kwiaty, to w Sztuce Kochania były :)

U mnie 25dc, 13dpo, więc czekamy na małpę ;)
 
Hej hej, melduje się w 4dc, wizyta za 6 dni, tym razem zapisałam się na 10 do swojego i na 13 do innego z polecenia koleżanki i porównam ich opinie 🤔🙄

Tak słyszałam, tylko że kurcze drogi prawie 20zł za jeden test..
Lepiej iść na bete, dalej trzeba 'szukac' kreski, a dopłacając 10zl do tych dwudziestu ma się wynik czarno na białym 🙂

U mnie progesteron kosztuje 23zl.

O św Ricie słyszałam, może warto spróbować 🤨 znajoma z otoczenia miała problemy w ciąży i modliła się do niej, podobno pomogło.
 
Wczoraj czytałam wpis na blogu mama ginekolog o "prehistorycznych" metodach wykrywania ciąży, zanim ludzkość ogarnęła hormony.. podobno podlewali moczem kobiety paprotki i patrzyli jak szybko rośnie i różne takie [emoji23] więc w sumie i tak mamy szczęście żyć w takich czasach gdzie są testy i lekarze WZGLĘDNIE dostępni [emoji2957]
To wcale nie aż taki stary sposób 😉
 
Dalej dziewczyny bo mało że starczek przenioslo się na majówki . [emoji17] Czekam na Was. :)

Chyba że wiekszosc szykuje się na czerwiec :) :) Trzymam kciuki [emoji109]

Ja jak na szpilkach po dziś powtórzyłam betę . Mam nadzieję że wynik będzie szybko i będzie ok bo jestem cała w nerwach ....
 
reklama
Dalej dziewczyny bo mało że starczek przenioslo się na majówki . [emoji17] Czekam na Was. :)

Chyba że wiekszosc szykuje się na czerwiec :) :) Trzymam kciuki [emoji109]

Ja jak na szpilkach po dziś powtórzyłam betę . Mam nadzieję że wynik będzie szybko i będzie ok bo jestem cała w nerwach ....
nie denerwuj się niepotrzebnie, nic to nie wniesie poza zszarganiem nerwów 😘 ja wiem, ze łatwo mi się mówi 😉 ale spróbuj czyms zająć myśli na czas oczekiwania. Twoje nerwy teraz nic nie zmienia, szkoda zdrowia 😊 zobaczysz wszystko będzie pięknie 😊

a i wydaje mi się ze sporo dziewczyn będzie testować w drugiej połowie września 😊 Jeszcze będzie bum i nalot na majowe 😁
 
Do góry