reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wiem że w ciąży jest ponad 37 stopni a jakoś 7-8 dni po owulacji spada na 36,6 i później znowu rośnie. Ale te chyba zależy od pory dnia kiedy jest mierzona. U mnie wczoraj było 36,9 a dzisiaj 36,6 a właśnie wypada dzisiaj to 7-8 dni po owu
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi Kochane jak to jest z temperatura w ciąży ? Jestem jeszcze przed terminem @ temperatura 37,5. Zawsze w drugiej fazie cyklu mam podwyższoną około 37, ale czy jego by mi się udało zajść to taka temperatura jest normalna ?
 
reklama
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi Kochane jak to jest z temperatura w ciąży ? Jestem jeszcze przed terminem @ temperatura 37,5. Zawsze w drugiej fazie cyklu mam podwyższoną około 37, ale czy jego by mi się udało zajść to taka temperatura jest normalna ?
A tak z czystej ciekawości zapytam gdzie mierzysz temp?
 
Dzięki wielkie za odpowiedź. Czyli w ciąży też spada po owu te 7-8 dni A potem rośnie ?
Wiem że w ciąży jest ponad 37 stopni a jakoś 7-8 dni po owulacji spada na 36,6 i później znowu rośnie. Ale te chyba zależy od pory dnia kiedy jest mierzona. U mnie wczoraj było 36,9 a dzisiaj 36,6 a właśnie wypada dzisiaj to 7-8 dni po owu
 
To dawaj znać, jak taki super to możesz nam go tu polecić 😊 o ile nam pod względem lokalizacji podpasuje 🙂 my już powoli przestajemy wrabiać z tymi płatnymi wizytami, ale mój doktor jest taki super, że nie zawsze muszę płacić 🙂
A jak placilas takie ciezkie pieniądze, a lekarz jeszcze robił takie komentarze to faktycznie ewakuuj się
Wojciech Kuchta, przyjmuje w Laskowej i w Nowym Saczu 😊

Dokładnie, takie komentarze to dno, jestem dorosła i sami decydujemy kiedy chcielibyśmy zostać rodzicami.. tym bardziej ze zawsze chcieliśmy z M. szybko zostać rodzicami i potem mieć „druga” młodość.. ale na razie życie skutecznie weryfikuje mój plan😊
 
Zmierzyłam normalnie dotykowym na czole :) ja nie mierze temperatury Przez Cały cykl regularnie itp, ja o prostu zmierzyłam temperaturę bo bylo mi strasznie gorąco w twarz :) pytam z czystej ciekawości
Ja właśnie też wczoraj i dzisiaj rano, tak o, zmierzyłam temp pod pachą i pokazało mi 37.6 i 37.3 i zastanawiam się czy @ przyjdzie czy nie 🙂
 
Ale super! :D też miałam podobną betę jak pierwszy raz badałam. W którym DC jesteś? :)

Moja ginka mówiła, że po pół roku starań jeśli z kobietą jest wszystko ok to obowiązkowo facet musi się zbadać. Mój na szczęście nie ma z badaniem problemu, ale jeszcze nie musi tego robić. Jeszcze czekamy ze dwa cykle i wtedy zobaczymy.
Dziś mam 38 DC , 1 dzień spóźnienia @.

Ale bardziej będę cieszyć się z przyrostu :) byl do czwartku [emoji85][emoji85]
 
reklama
Hej dziewczyny.. pomyślałam że dołączę do Was.. Staram się o dziecko już 3 lata i nic.. 😔(dodam że drugie) mam 6 letniego synka ❤w pierwsza ciąże zaszłam w 2 cyklu.. Gdy synek skończył 3 lata chcieliśmy dać mu rodzeństwo.. Moja wcześniejszą gin olala moja sytuację totalnie.. Mówiła że jak zaszłam w jedną ciąże to zajdę też w drugą.. Żadnych badań nic.. Tylko prolaktyna. Chodziłam na NFZ nie było mnie za bardzo stać żeby chodzić prywatnie..Teraz chodzę prywatnie do innej gin.. Poszłam tylko do niej z bólem piersi, przy okazji powiedziałam jej o moim problemie z zajściem w ciążę.. Była w szoku ze moja wcześniejszą gin nic z tym nie zrobiła.. Powiedziała mi że trzeba znalesc przyczynę dlaczego nie ma tej ciąży.. Byłam u niej 3 razy i stwierdziła że nie mam owulacji badała mi ostatnie 2 cykle.. Przpisala mi clo i mam barac teraz od nowego cyklu.(pierwszy raz będę brała clo)
. Nie robię sobie nadziei już praktycznie jej nie mam 😔ale postanowiliśmy z partnerem dać sobie jeszcze szansę..
 
Do góry