reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Już sama nie wiem :(
20200908_182831.jpeg
 
Dzięki że pytasz ! Beta 367 ![emoji3059][emoji3059]
Teraz najważniejszy dzień w czwartek , dobrze że to tylko dwa dni [emoji16][emoji16]
Daj znać koniecznie jak Twój wynik :)
Ale super! :D też miałam podobną betę jak pierwszy raz badałam. W którym DC jesteś? :)

Moja ginka mówiła, że po pół roku starań jeśli z kobietą jest wszystko ok to obowiązkowo facet musi się zbadać. Mój na szczęście nie ma z badaniem problemu, ale jeszcze nie musi tego robić. Jeszcze czekamy ze dwa cykle i wtedy zobaczymy.
 
Dziewczyny sama się z siebie śmieje. Zjadłam przepyszne ciacho z cukierni, za chwilę suszone śliwki i nie zdążyłam wyjść z kuchni to dopadła mnie ochota na chleb z pasztetem i ostre ogórki. No i zjadłam:) taka mieszanka wybuchowa. Zawsze miałam wzmożony apetyt przed @ Ale to wyłącznie na słodkie.
No cóż poczekam jeszcze do niedzieli :) choć robię się coraz mniej cierpliwa :)
No i na dodatek cały czas mi zimno brrr
 
Dziewczyny sama się z siebie śmieje. Zjadłam przepyszne ciacho z cukierni, za chwilę suszone śliwki i nie zdążyłam wyjść z kuchni to dopadła mnie ochota na chleb z pasztetem i ostre ogórki. No i zjadłam:) taka mieszanka wybuchowa. Zawsze miałam wzmożony apetyt przed @ Ale to wyłącznie na słodkie.
No cóż poczekam jeszcze do niedzieli :) choć robię się coraz mniej cierpliwa :)
No i na dodatek cały czas mi zimno brrr
Ja też ciągle zajadam coś i ciągle mi zimno ostatnio...
 
Ja jestem z moim 13 lat. Jak mieliśmy po 20 lat to pękła nam guma więc poleciałam do ginekologa po tabletke 72 h po.
Niedawno trafiłam na usg piersi do tego samego lekarza a on do mnie, widzi pani, teraz miałaby Pani już 12 letnie dziecko.

O mamo co za tekst 🤦‍♀️ i to jeszcze teraz.
 
reklama
Do góry