reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja w dniu mojego ślubu miałam dostać okres.. I nie dostałam. A zawsze miałam co do dnia [emoji16] w środę po weselu (w walentynki) zrobiłam test i były piękne dwie kreski.
To ja miałam podobnie. Tylko że test zrobiłam trzy dni przed ślubem ;) a zganialam brak @ na stres przed weselem itd. tym bardziej, że robiłam wcześniej test i wyszedl negatywny, dopiero w 6tc wyszedł pozytywny. :)
 
reklama
Pewnie nie ma reguły, ale u mnie ostatnio nie było objawow okres siw spóźnił i był raczej czarnym plamieniem i była wtedy torbiel krwotoczna cialka żółtego.
czasem tez brak objawow to dobry objaw[emoji6]

O borze iglasty [emoji33] czyli jak ci się spóźniał okres poszłaś do gin i on potwierdził że to ta torbiel?? Mama mia mam nadzieję że to nie to, brzmi strasznie[emoji32]
 
My ślub planowaliśmy jakiś rok i pamiętam że bardzo się cieszyłam z tego, że nie jestem w ciąży biorąc ślub. Miesiąc przed okazało się że jestem w ciąży 😂 nie powiem ze się cieszyłam, bo dziecko planowaliśmy dopiero rok później, ale teraz nie żałuję niczego 😁
 
Zaczynam świrować dziś idę po test 42 dzień cyklu nigdy jeszcze tak długiego cyklu na dupku nie miałam. Dziś moją szyjka powędrowała do góry a zawsze przed okresem mam nisko. Wczoraj pisałam, że piersi przestały boleć ale to fałszywy alarm chyba po kąpieli chwilowo przestało, bo dziś dalej bolą i pod skutkami są twarde jak kamień aż tak nigdy nie mialam o ten mleczny śluz choć go nie jest bardzo dużo to też nidy tak nie wyglądał... Jak tak wszystko analizuję teraz to od 2 tygodni chodzę ciągle zmęczona nie mogę rano się obudzić pare razy jak włożyłam sztućce do buzi to czułam taki metaliczny smak..chyba znowu zaczynam świrować....Co myślicie?
 
To ja miałam podobnie. Tylko że test zrobiłam trzy dni przed ślubem ;) a zganialam brak @ na stres przed weselem itd. tym bardziej, że robiłam wcześniej test i wyszedl negatywny, dopiero w 6tc wyszedł pozytywny. :)
To dokładnie jak u mnie. Pierwszy test - nic, więc czekałam dalej na luzie na okres. Kiedy przyszłam do lekarki i okazało się, że mam spóźnienie @ 20 dni, to nie mogła uwierzyć, że jestem taka durna, że przez tyle czasu nie zorientowałam się, że jestem w ciąży :D
 
reklama
Biegnij po test i czekamy na wieści [emoji846]
Zaczynam świrować dziś idę po test 42 dzień cyklu nigdy jeszcze tak długiego cyklu na dupku nie miałam. Dziś moją szyjka powędrowała do góry a zawsze przed okresem mam nisko. Wczoraj pisałam, że piersi przestały boleć ale to fałszywy alarm chyba po kąpieli chwilowo przestało, bo dziś dalej bolą i pod skutkami są twarde jak kamień aż tak nigdy nie mialam o ten mleczny śluz choć go nie jest bardzo dużo to też nidy tak nie wyglądał... Jak tak wszystko analizuję teraz to od 2 tygodni chodzę ciągle zmęczona nie mogę rano się obudzić pare razy jak włożyłam sztućce do buzi to czułam taki metaliczny smak..chyba znowu zaczynam świrować....Co myślicie?
 
Do góry