reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Trzymam kciuki! Długo się czeka u Ciebie na wynik. U mnie w ten sam dzień jest do odbioru, co mnie zawsze bardzo cieszy, bo ja z tych niecierpliwych okropnie ;)
Ja również bym nie wytrzymała czekać dnia [emoji23][emoji23]
Też czekam do pobrania , wynik będzie koło 15. Już się śmiałam do Pani że będę odświeżać [emoji1787][emoji1787][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja 35 więc już chwila i 40stka[emoji24]
Ja 34 Także też już młoda nie jestem [emoji38]
Do 40-tki jeszcze kupa czasu! [emoji3526]


Dziewczyny super! Serio lżej mi się zrobiło, ze nie jestem tu sama z taka metryka, trzymam za nas wszystkie (te starsze i młodsze) mocno kciuki! [emoji3531]
Ja też po 30, 32 dokładnie
Tez mam 31[emoji3526]
ja w przyszłym tygodniu przekraczam magiczną barierę 30 stki [emoji16] Czy was tez wkurzają teksty sugerujące ze jesteście stare i ze już najwyższy czas na dziecko ? [emoji2360]Mi się normalnie nóż w kieszeni otwiera [emoji85] a najlepsze jest to ze pracuję z klientkami i Nieustannie zadziwia mnie brak Jakiegokolwiek taktu u ludzi, obce osoby sugerujące ze najwyższy czas na dziecko bo na pewno rodzice nie mogą doczekać się wnuków i ze malzenstwo bez dzieci to nie to samo [emoji2360][emoji2360] Ehh no takich to rzeczy muszę się nasłuchać [emoji2360]
Same "stare baby" na staraczkach [emoji3531]
Wy to chociaż ohajtane, a ja nie dość, że stara to jeszcze panna [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Mam 32 lata.
 
Bardzo dobry [emoji3526] też mam w planach zrobić to badanie jak w następnym cyklu nie pyknie i już mam stresa.
Szczerze tez sie bałam wyniku od soboty co 5 min odswiezalam stronę z wynikami...
choć chyba najwiecej stresu najadłam sie przy drożności szczególnie, ze jestem po cesarce i wiem ze zrosty mogły by byc ...
 
Boże... pół nocy mam za sobą dziś nieprzespane, strasznie piekły mnie piersi na bokach, dosłownie żywym ogniem albo jakbym się ruską maścia rozgrzewającą natarła..🙄
 
@Magdusia88 a nie planujecie ślubu? My mamy tylko cywilny tak żeby tylko w sumie formalności były typu mąż, żona :)
Narazie nie, jeszcze się mnie nie zapytał.
Myślę, że jak dzieci przyjdą. Marzy mi się wesele z dziećmi na świeżym powietrzu, w ogrodzie, albo na polanie. [emoji3531]
[emoji141][emoji1774]
 
Narazie nie, jeszcze się mnie nie zapytał.
Myślę, że jak dzieci przyjdą. Marzy mi się wesele z dziećmi na świeżym powietrzu, w ogrodzie, albo na polanie. [emoji3531]
[emoji141][emoji1774]
Ah Ci mężczyźni, zero romantyzmu :) mój zwlekał 6 lat z pytaniem. Też mi się marzył ślub w ogrodzie i kameralne wesele :) Ale szybko mnie na ziemię sprowadził i tak o to jak będzie to szybki cywilny żeby się razem rozliczać ha ha :) I żeby mój 4 letni syn nie pytał czemu mam inne nazwisko niż on :)
 
reklama
Do góry