reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Zaczynam świrować dziś idę po test 42 dzień cyklu nigdy jeszcze tak długiego cyklu na dupku nie miałam. Dziś moją szyjka powędrowała do góry a zawsze przed okresem mam nisko. Wczoraj pisałam, że piersi przestały boleć ale to fałszywy alarm chyba po kąpieli chwilowo przestało, bo dziś dalej bolą i pod skutkami są twarde jak kamień aż tak nigdy nie mialam o ten mleczny śluz choć go nie jest bardzo dużo to też nidy tak nie wyglądał... Jak tak wszystko analizuję teraz to od 2 tygodni chodzę ciągle zmęczona nie mogę rano się obudzić pare razy jak włożyłam sztućce do buzi to czułam taki metaliczny smak..chyba znowu zaczynam świrować....Co myślicie?
Może lepiej betę zrobić?
 
reklama
Zaczynam świrować dziś idę po test 42 dzień cyklu nigdy jeszcze tak długiego cyklu na dupku nie miałam. Dziś moją szyjka powędrowała do góry a zawsze przed okresem mam nisko. Wczoraj pisałam, że piersi przestały boleć ale to fałszywy alarm chyba po kąpieli chwilowo przestało, bo dziś dalej bolą i pod skutkami są twarde jak kamień aż tak nigdy nie mialam o ten mleczny śluz choć go nie jest bardzo dużo to też nidy tak nie wyglądał... Jak tak wszystko analizuję teraz to od 2 tygodni chodzę ciągle zmęczona nie mogę rano się obudzić pare razy jak włożyłam sztućce do buzi to czułam taki metaliczny smak..chyba znowu zaczynam świrować....Co myślicie?

Dziewczyno 42 dzień to ja już bym pewnie z 5 razy testowała [emoji16] albo betę od razu sprawdzić
 
To dokładnie jak u mnie. Pierwszy test - nic, więc czekałam dalej na luzie na okres. Kiedy przyszłam do lekarki i okazało się, że mam spóźnienie @ 20 dni, to nie mogła uwierzyć, że jestem taka durna, że przez tyle czasu nie zorientowałam się, że jestem w ciąży :D
Pobijasz rekordy :) bo ja tak 10 dni po terminie chodziłam i wmawialam sobie że nie jestem w ciąży bo brzuch mnie codziennie tak bolal że zaraz przyjdzie. To po tych 10 dniach stwierdziłam że jednak zrobię test. Były dwie kreski Ale ja stwierdziłam że to nie możliwe i zrobiłam na drugi dzień rano. Znow dwie i to mocne. Niestety kilka dni później okazało się że to biochemiczna
 
Zaczynam świrować dziś idę po test 42 dzień cyklu nigdy jeszcze tak długiego cyklu na dupku nie miałam. Dziś moją szyjka powędrowała do góry a zawsze przed okresem mam nisko. Wczoraj pisałam, że piersi przestały boleć ale to fałszywy alarm chyba po kąpieli chwilowo przestało, bo dziś dalej bolą i pod skutkami są twarde jak kamień aż tak nigdy nie mialam o ten mleczny śluz choć go nie jest bardzo dużo to też nidy tak nie wyglądał... Jak tak wszystko analizuję teraz to od 2 tygodni chodzę ciągle zmęczona nie mogę rano się obudzić pare razy jak włożyłam sztućce do buzi to czułam taki metaliczny smak..chyba znowu zaczynam świrować....Co myślicie?
Ja myślę że to może być ciąża. Trzymam kciuki za test!!
 
Jeżeli wychodzi test to beta wyjdzie, jeśli chcesz sprawdzić dla siebie to musisz zrobić przyrost po 48h. Ale tak sama beta nic nie wniesie raczej, ja bym czekała do USG z pęcherzykiem, bo wiadomo, że skoro test pozytywny to i beta będzie ;)
Po sobie wiem, że badanie po 48 może też nie być miarodajne. Kiedyś robiłam betę w sumie 4x: 2 pierwsze pomiary były w jednym tygodniu kolejne dwa w następnym. Pomiędzy 1 i 2 pomiarem wynik był tragiczny, ale pomiędzy 3 i 4 wynik był poniżej normy, ale dawał jeszcze nadzieję. Gdyby nie ten pierwszy pomiar to żyłabym w nieświadomości. Happy endu i tak nie było.
 
Po sobie wiem, że badanie po 48 może też nie być miarodajne. Kiedyś robiłam betę w sumie 4x: 2 pierwsze pomiary były w jednym tygodniu kolejne dwa w następnym. Pomiędzy 1 i 2 pomiarem wynik był tragiczny, ale pomiędzy 3 i 4 wynik był poniżej normy, ale dawał jeszcze nadzieję. Gdyby nie ten pierwszy pomiar to żyłabym w nieświadomości. Happy endu i tak nie było.

No dlatego ja nie uznaje tego, w ciąży robiłam tylko raz i nawet nie wiedziałam, że bada się przyrosty,ale ni emam też możliwości by co 48h być labo więc teraz jakby co to teraz też zrobię tylko raz. To też nie daje gwarancji rozwoju sytuacji ;)
 
Dziewczyny może być tak że zamówiłam jakieś felerne testy ciazowe z allegro ? czy tylko się łudze [emoji16] 2 dni temu zrobiłam test z apteki chyba PINK i miał 2 bardzo cieniutką linie gdzie na tych z allegro nie było nic A na tym z apteki na 100% była cieńka kreseczka bladziutka Ale była nawet mój chłop widział. Od tego czasu robiłam ten z allegro i nic nie ma, myślałam że może jakieś słabsze są Ale jak tam była kreska 2 dni temu to dzisiaj już coś powinno widać. Nie wiem czy kupić znowu ten z apteki czy już skreślić ten cykl i czekać na @ i nie robić sobie nadziei [emoji848][emoji848]
 
Dziewczyny może być tak że zamówiłam jakieś felerne testy ciazowe z allegro ? czy tylko się łudze [emoji16] 2 dni temu zrobiłam test z apteki chyba PINK i miał 2 bardzo cieniutką linie gdzie na tych z allegro nie było nic A na tym z apteki na 100% była cieńka kreseczka bladziutka Ale była nawet mój chłop widział. Od tego czasu robiłam ten z allegro i nic nie ma, myślałam że może jakieś słabsze są Ale jak tam była kreska 2 dni temu to dzisiaj już coś powinno widać. Nie wiem czy kupić znowu ten z apteki czy już skreślić ten cykl i czekać na @ i nie robić sobie nadziei [emoji848][emoji848]
A jakiej czułości te testy?
Kiedy spodziewana @?
 
reklama
Dziewczyny może być tak że zamówiłam jakieś felerne testy ciazowe z allegro ? czy tylko się łudze [emoji16] 2 dni temu zrobiłam test z apteki chyba PINK i miał 2 bardzo cieniutką linie gdzie na tych z allegro nie było nic A na tym z apteki na 100% była cieńka kreseczka bladziutka Ale była nawet mój chłop widział. Od tego czasu robiłam ten z allegro i nic nie ma, myślałam że może jakieś słabsze są Ale jak tam była kreska 2 dni temu to dzisiaj już coś powinno widać. Nie wiem czy kupić znowu ten z apteki czy już skreślić ten cykl i czekać na @ i nie robić sobie nadziei [emoji848][emoji848]


Może inna czułość tych testów z apteki? Kup test jakiejś innej marki i sprawdź. Jak nie to beta prawdę powie ☺️
 
Do góry