reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Szczerze tez sie bałam wyniku od soboty co 5 min odswiezalam stronę z wynikami...
choć chyba najwiecej stresu najadłam sie przy drożności szczególnie, ze jestem po cesarce i wiem ze zrosty mogły by byc ...
Ja brałam tabsy kiedyś przez 5 lat i to podobno oszczędza rezerwę jajnikową. To mnie trochę pociesza.
 
Cześć dziewczyny. Wracam do Was po długiej przerwie.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta? I czy ktoś został jeszcze ze starej ekipy, która się starała na początku roku? Mam nadzieję, że wszystkim się udało bo widzę same nowe nicki ☺
Chciałam się przedstawić. Staramy się z narzeczonym od lutego. Udało się w trzecim cyklu starań, ale niestety musiałam się pożegnać z aniołkiem w 9 tc. Bardzo to przeżyłam 😥 mieliśmy mieć synka 😔
Po poronieniu milion badań co było przyczyną... Teraz od poronienia prawdopodobnie nie mam owulacji. Coś się pokićkało. Chociaż sama już nie wiem. Bo lekarz mówi co innego, testy owulacyjne co innego, a badania krwi też swoje 😅
To nasz drugi cykl starań po poronieniu.
Oczywiście że pamiętamy ;) trzymam kciuki!
 
@Carry88 mąż dostał skierowanie do neurologa, objaw:ból głowy, a mój nawet niewie co to ból glowy🤦‍♀️ i tyle, koniec teleporady😳
@Czihori ja biorę niepokalanka w kapsułkach, nie miałam wahań nastroju przed okresem, brzuch przed też nie bolał tak bardzo, cykl też nie był wydłużony jak u niektórych dziewczyn 33dc więc spoko, bo zawsze mam maks 31,zdazylo się już 32
 
reklama
Do góry