reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej wszystkim według moich obliczeń powinnam dziś dostać @ zrobiłam dwa testy na jednym jest bardzo bladziutka kreska test o czułości 10 ta kreska nie powinna być mocniejsza czy poczekać parę dni i znowu zrobić test?
 
reklama
Hej wszystkim według moich obliczeń powinnam dziś dostać @ zrobiłam dwa testy na jednym jest bardzo bladziutka kreska test o czułości 10 ta kreska nie powinna być mocniejsza czy poczekać parę dni i znowu zrobić test?
. Pokaz :) Wstaw fotkę :)
u mnie dzisiaj 13 dpo i negatywny rano :( a miałam takie nadzieje ... ah Niech mnie ktoś przytuli :( jutro /pojutrze powinna przyjść @ :(
. Póki nie ma @ nic straconego. Mi jak zaszłam to test z bladziochem wyszedł dopiero na 3 dzień po terminie @ .
 
Właśnie zmamierzam kisić, już załatwiłam duży słoik od teściowej [emoji16] Moja mamuśka mnie już rok próbowała namówić na sok z kiszonek, ona pije i stosuje inne dziwne specyfiki po tym jak zdiagnozowano u niej nowotwor piersi która straciła.
kochana sok z kiszonych burakow... dziala cuda. polecam te eko, na allegro mozna kupic za niecale 2,50 za 500ml butelke.
 
Właśnie zmamierzam kisić, już załatwiłam duży słoik od teściowej [emoji16] Moja mamuśka mnie już rok próbowała namówić na sok z kiszonek, ona pije i stosuje inne dziwne specyfiki po tym jak zdiagnozowano u niej nowotwor piersi która straciła.
sok z kiszonek jest zbawienny, nie tylko wplywa na plodnosc ale wszelkie zle wyniki z krwi potrafi bez uzycia lekow poprawic w miesiac. ja probowalam kisic ale jak jestem stworzona do robienia przetworow i na zime zawsze 200 sloiczkow ogarniam z wszelkimi paprykami, ogorkami, cukiniami itp tak z buraczkami nie polubilismy sie. Probowalam i nie mam cierpliwosci w ogole. ale zamawiam na internetach i pije szklaneczke dziennie, samopoczucie juz po kilku dniach jest o niebo lepsze.
 
u mnie dzisiaj 13 dpo i negatywny rano :( a miałam takie nadzieje ... ah Niech mnie ktoś przytuli :( jutro /pojutrze powinna przyjść @ :(
przytulam bardzo mozno ale jednoczesnie mowie, ze test przed terminem @ wcale nie musi wyjsc pozytywny!!! spokojnie jutro rano powtorz... poki @ nie ma, nadziei nie wolno tracic!
 
reklama
Do góry