reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

6-7
No i te cycuchy sa zastanawiajace.
Bola sutki, czasem same w sobie bez dotyku. No i te brodawki takie nabrzmiale.
Zawsze tydzień przed @ bolaly mnie cale piersi...
Wczoraj sluz , dzisiaj susza...
U mnie sprawdziła sie zasada, że jak jest trochę inaczej niż zawsze, to znaczy że się udało :) A z ciekawostek na dzień przed terminem @ przestały mnie boleć piersi, biadoliłam, dwie doby później betaHCG 348, więc już wtedy jak przestały boleć musiała być niczego sobie 😂 Powiem więcej - piersi nie bolą mnie do dziś! Ciekawa jestem kiedy się zacznie 😂 Trochę tylko czuję gulę jak się niefortunnie na cycku położę w nocy 😂 Chyba troszkę urosły brodawki, ale to w sumie chyba zależy od pory dnia.

PS w końcu i u mnie pojawił się ten sławny mleczny śluz 😂 dziwnie pachnie. Taki inny, jakby słodki. Jeszcze dziwnie mi z nim jak chodzę do toalety na siku, a chodzę często.
 
reklama
robic robic!!! bedzie mial najpiekniejszy prezent :)
Eh kurcze boję się rozczarowania. Zaczęliśmy się starać w maju i oczywiście wtedy było dla mnie wszystko takie proste, że myślałam, że jeden strzał i już przecież teraz powinnam rodzic [emoji2356] ale może będzie informacja, że będzie bejbi..
Świrus [emoji2957]
 
Eh kurcze boję się rozczarowania. Zaczęliśmy się starać w maju i oczywiście wtedy było dla mnie wszystko takie proste, że myślałam, że jeden strzał i już przecież teraz powinnam rodzic [emoji2356] ale może będzie informacja, że będzie bejbi..
Świrus [emoji2957]
kochana kazda z nas przez to przechodzi... mimo wszystko malo tych szczęściar co udaje sie za pierwszym razem ale najwazniejsze to sie nie poodawac i wierzyc, ze sie doczekamy bo przeciez tak wlasnie bedzie!!!! kazda z nas dostapi zaszczytu zostania mamusia jakiegos cudownego malenstwa, tyle, ze kazda w swoim czasie :)
nam sie udalo w 15 cyklu, niestety radosc trwala krociutko bo po niecalych 2 tygodniach od testu poronienie :( ale nie poddalismy sie i od razu dzialalismy. Dzisiaj zaczynam 18+1 :)
Nie boj sie rozczarowania. naucz sie z tego czerpac sile na nastepnny raz bo wlasnie sila psychiczna najbardziej nam potrzebna!
Ale przede wszystkim wiara! trzeba wierzyc, ze sie uda a nie z gory zakladac, ze bedzie zle!
Zrob mu najfajniejszy prezent o jakim moglby zamarzyc, bedzie dobrze, zobaczysz!
 
kochana kazda z nas przez to przechodzi... mimo wszystko malo tych szczęściar co udaje sie za pierwszym razem ale najwazniejsze to sie nie poodawac i wierzyc, ze sie doczekamy bo przeciez tak wlasnie bedzie!!!! kazda z nas dostapi zaszczytu zostania mamusia jakiegos cudownego malenstwa, tyle, ze kazda w swoim czasie :)
nam sie udalo w 15 cyklu, niestety radosc trwala krociutko bo po niecalych 2 tygodniach od testu poronienie :( ale nie poddalismy sie i od razu dzialalismy. Dzisiaj zaczynam 18+1 :)
Nie boj sie rozczarowania. naucz sie z tego czerpac sile na nastepnny raz bo wlasnie sila psychiczna najbardziej nam potrzebna!
Ale przede wszystkim wiara! trzeba wierzyc, ze sie uda a nie z gory zakladac, ze bedzie zle!
Zrob mu najfajniejszy prezent o jakim moglby zamarzyc, bedzie dobrze, zobaczysz!
Dobrze, że mamy tutaj bezpłatnego psychologa staraczkowego [emoji3531]

Byłam nastawiona na ten cykl ale teraz zaczynam wątpić pomimo dobrych wyników jeszcze tydzień i po strachu :)
 
Dziewczyny a słyszałyście o zwiększeniu szans na ciąże przy używaniu po stosunku kubeczka menstruacyjnego? Natknęłam się na to gdzieś w necie i chyba spróbujemy 😂
Nie ma to dużego sensu - plemniki z nasienia do jajowodów potrafią się dostać w kilkanaście minut (przy dobrym śluzie i skurczach macicy) - wystarczy poleżeć 10 minut i się poprzytulać :) a to że później nasienie wypłynie to jak najbardziej normalne :)
 
reklama
Dziewczyny martwię się poszlam wczoraj na tarczyce i 3.09...wiem że to za dużo. Czekać jt na ginekologa czy umawiać się od razu do endokrynologa? Zaczelam się mega martwić. Ma tutaj któraś z was problemy z tarczyca wyniki zawsze mialam tarczycy w porządku. Boje się wg appki to 5+5 i boje się że źle to wpłybie na malucha 😥
 
Do góry