reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

witam mogę się dołączyć?? ja z m oficjalnie się nie staram ale odstawiłam tabsy i zamierzamy dać działać naturze:) chciałam żeby róznica między moimi dziećmi była 4 lata ale teraz już nie mogę sie doczekać drugiego malucha więc postanowiliśmy przyśpieszyć troche:) obecnie jestem ok 40 dc 1dc to 1.12. robiłam test wyszedł negatywny mam PCO więc pewnie @ będe musiała mieć wywoływaną ale na razie się jeszcze wstrzymuje może sama przyjdzie....


Witam nową staraczkę:tak:


No dobra, jak już tak wszyscy podają przepis na sałatkę to i ja podam swój:-D
- puszka tuńczyka w kawałkach
- woreczek ryżu
- 3-4 jajka ugotowane na twardo
- puszka kukurydzy
- cebula
- sól, pieprz
- majonez;-)
 
reklama
Ja pierdziele dziewczyny. :( dzwoniła teściowa ze brat Lukasza jest w szpitalu w stanie krytycznym. Lekarka pierwszego kontaktu nie wykryła zapalenia płuc. Teraz leży na intensywnej terapi i powiedzieli tylko tyle ze mamy się za niego modlić :(
 
No masakra jakaś. A lekarka go tydzień na grypę leczyła. Dopiero poszedł teściu, zrobił awanturę i dała łaskawie skierowanie na prześwietlenie. I po tym co wyszło na sygnale jechali do szpitala. I jak tu zaufać jakiemukolwiek lekarzowi??
 
annie bardzo współczuje <przytul> tacy są Ci lekarze... ale ważne, że już jest pod dobrą opieką :) będę się modlić razem z Tobą, trzymaj się Kochana, na pewno będzie dobrze
 
annie bardzo wspolczuje... badzcie dobrej mysli ja w tamtym roku mialam podobna sytlacje przez tydzien leczylam mnie p.doktor na grype syropkami i paracetamolem a po tygoniu jak sie doczlapalam kompletnie bez sil i z goraczka 40 stopni to po osluchaniu wezwala karetke !!! okazalo sie ze zapalenie pluc! w szpiatalu mase lekow,kroplowek i nic naprawde po raz pierwszy w zyciu balam sie ze umre ......ciage pod tlenem przez 7 dni,po 4 dniach poczulam delikatna poprawe na tyle ze moglam pojsc do toalety....wczesniej nie bylo to mozliwe,nie mialam sily wstac i kazde nawet chwilowe odlaczenie od tlenu powodowalo ze sie dusilam....
wierze ze bedzie u brata Lukasza wszystko dobrze,podadza silne antybiotyki i go wylecza!
powodzenia
 
Witam i ja. U nas sniegu po kolana i dalej sypie.
Annie- modle się z Wami :-(
Basik- widzę ,że teścik robiłaś. Nie ma żadnego cieniea? Może za wcześnie troche?
Nula- rób dzisiaj testa kochana. Ja tez myślałam ,że coś nie tak w tym cyklu, ale w końcu wyszedł. Może razem mamy przesunięcie.

Witam nowe staraczki.
Miłego dnia wszystkim.
 
reklama
Witam i ja. U nas sniegu po kolana i dalej sypie.
Annie- modle się z Wami :-(
Basik- widzę ,że teścik robiłaś. Nie ma żadnego cieniea? Może za wcześnie troche?
Nula- rób dzisiaj testa kochana. Ja tez myślałam ,że coś nie tak w tym cyklu, ale w końcu wyszedł. Może razem mamy przesunięcie.

Witam nowe staraczki.
Miłego dnia wszystkim.



Emalia ..witaj! zrobilam dzis tescik poniewaz bola mnie piersi i ta tempka rosnie co w moich krotkich fazach lutealnych to nie jest norma.ale drogiej kreski brak wiec dalej czekam na wredote:tak:
 
Do góry