reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
:-D mi się raz spóźniała 2 tygodnie ale to zlekceważyłam bo czasami po odstawieniu tabletek tak miałam , na USG dopiero zobaczyłam pęcherzyk ciążowy :-D to się nazywa szok :szok: bo do łba mi nie przyszło,że to może być to :cool2::shocked2:
 
tak ja mam dostac kolo 16 lub po 16-stym:) tak jak ty tak ?? na kiedy masz miec@@@ seyou
Kasiaczek- a czy twoja siostra miala jakies objawy oprocz spadku wagi?? bo ja raczej nie mam nic ... moja mama mowi ze ja po smierci Michalka wewnetrznie dalej to przezywam i moze tak na mnie to wplywa niewiem no jak dalej bede tak tracila kilogramy to bede zmuszona isc niestety:/
 
Ostatnia edycja:
SeeYou ja powinnam książkowo mieć @ w czwartek, ale nie mam nigdy regularnie, więc czekam z testowaniem do świąt!:-) chyba że @ sie pojawi.. póki co naprzemiennie mnie jajniki kują!
 
Info dla staraczek które dają facecikom tabsy - Jakość spermy (liczba plemników, ich witalność, ruchliwość, budowa, występowanie anomalii chromosomowych) bardzo wyraźnie poprawia się u mężczyzn spożywających włoskie orzechy:-):-) tanio, smacznie i zdrowo :tak:
 
mmonika -implantacji... a co do temperatur to ja nie wiem ale nie wydaje mi sie... np moja mam zawsze miala 35.6 a jak w ciaze z moim bratem zaszla to miala 36.8 (widzialam jej ksiazeczke gdzie zapisywala sobie bo jak bylam jeszcze nastolatka to mi tlumaczyla duzo)

ja wszystkie ciasta ipt robie z przepisow Dorotuz na mojewypieki.blox.pl naprawde ma super i pyyszne... a fotki? odrazu slinka leci :-D
 
reklama
Do góry