reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Info dla staraczek które dają facecikom tabsy - Jakość spermy (liczba plemników, ich witalność, ruchliwość, budowa, występowanie anomalii chromosomowych) bardzo wyraźnie poprawia się u mężczyzn spożywających włoskie orzechy:-):-) tanio, smacznie i zdrowo :tak:
moj je wloskie orzechy w kilogramach wiec jest good heheh....
 
reklama
no tak implantacji, przejęzyczyłam się

sorry, za zasypywanie głupimi pytaniami. jutro mam bete i od co najmniej tygodnia denerwuje się jej wynikiem, a że siedzę w domu na l4, to przeczesuje internet, co chyba tylko pogarsza sytuacje
na dodatek dwa dni temu robiłam sikańca i wyszła jedna kreska, wiec mój stres tylko się potęguje
 
Info dla staraczek które dają facecikom tabsy - Jakość spermy (liczba plemników, ich witalność, ruchliwość, budowa, występowanie anomalii chromosomowych) bardzo wyraźnie poprawia się u mężczyzn spożywających włoskie orzechy:-):-) tanio, smacznie i zdrowo :tak:


Trzeba będzie wypróbować, też to gdzieś czytałam.


butterfly21 - tak czekolada byłaby lepsze, ale niestety dla mnie :) mój facet lubi słone przekąski :)
 
Ostatnia edycja:
:-D mój lubi słodkie ! nawet nauczył się piec kruszona z braku laku :happy2: hahaha.

488c7319b25a4ba883431a36ade2ff70.jpg
na takiego liczę :happy2::happy2:
 
ja niewiem jak to jest z tymi wloaskimi orzechami jak wczesniej pisalam slyszalam o brazylijskich tylko ale szcze mowiac jeszcze tych brazylijskich jeszcze nie jadlam:-)
buterfly hehe to witaj w klubie hihihi:p
 
reklama
brazylijskie da beeee..... ale ogolnie orechy dobre na armie....

armia mojego to juz dawno czeka takiego celibatu to on jeszcze nie mial hehhe :-D

Monika od tego jest forum zeby pytac

jak ja zajde w ciaze to bede was zasypywac bo to bedzie pierwsza swiadomo ciaza wyczekana... bo z ta pierwsza roznie bylo i pozno sie dowiedzialam (dopiero w 13 tygodniu)

ja bym chciala z niebieska :-D
 
Do góry