reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej, pracuje w aptece i powiem szczerze nigdy go nie mieliśmy i nie wiedziałam o jego istnieniu więc nie pomogę...
Wiem że tarczyca psuje wszystko i euthyrox dobrze ci zrobi

Zastrzyk dzisiaj robiłam i pojawił się po nim biały śluz, więc to chyba dobry znak. Z tarczyca moja ginekolog mówiła że wynik jest w normie, ale minimalnie za wysoki przy planowaniu ciąży, więc dlatego ten Euthyrox.
 
No niby że się przepada....około grudnia bo będzie miał czas....no co najmniej jakby na oddziale miał leżeć

Porozmawiaj z nim, że jeśli zależy mu tak samo jak tobie na dziecku, to musi się zbadać. Ty na pewno przechodziłaś różne badania hormonalne, więc teraz jego kolej. Przynajmniej będzie wiadomo czy problem leży po jego stronie czy tylko po twojej.
 
reklama
Cześć staraczki.
U mnie 23dc i już czuje że @ za rogiem.
Owulacyjne testy wskazywały na owu ok 12/13dc.
Ciążowych też już zrobiłam kilka (łaj not;p )
I na ostatnim taki minimalny cień cienia, ale ledwo widoczny.
Nie nastawiam się, w poprzedniej ciąży testy miałam pozytywne bardzo wczesnie.
Zobaczymy jutro.
Pozdrowionka cieplutkie.
 
Do góry