reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
U mnie 10dpo i popołudniowy test biały.. Niestety nie miałam okazji zrobić rano. Piersi zaczely boleć ale nie wiem czy na okres czy nie :/
 
reklama
Hej dziewczyny nie nadrobię was w życiu. Streści ktoras kto ujrzał 2 kreski? Serdecznie gratuluje i powodzenia dla staraczek.

Rok temu w maju dołączyłam do tego wątku jako staraczka a w sierpniu ujrzałam swoje 2 kreski. Dzis moje kreski kończą 3 tygodnie :)
 

Załączniki

  • 4.png
    4.png
    493,8 KB · Wyświetleń: 88
  • 3.png
    3.png
    134,3 KB · Wyświetleń: 88
  • 2.png
    2.png
    225,7 KB · Wyświetleń: 93
  • IMG_20190516_113757.jpg
    IMG_20190516_113757.jpg
    74,3 KB · Wyświetleń: 78
Hej dziewczyny nie nadrobię was w życiu. Streści ktoras kto ujrzał 2 kreski? Serdecznie gratuluje i powodzenia dla staraczek.

Rok temu w maju dołączyłam do tego wątku jako staraczka a w sierpniu ujrzałam swoje 2 kreski. Dzis moje kreski kończą 3 tygodnie :)
Cześć Kochana❤️❤️❤️ Ale slodziaczek❤️ Bystre oczka ma❤️
 
Cześć Kochana❤❤❤ Ale slodziaczek❤ Bystre oczka ma❤
Bo to spryciula maly jest.
Aktualnie jestesmy chorzy.. Najpierw Filip a teraz ja.. Walczymy każdego dnia zeby nie trafic na szpital.. Niby maly ma katar tylko i lekko zaczerwienione gardlo ale u takich dzieci z godziny na godzine moze sie zmienic zwlaszcza ze katar od czwartku jest ale na szczęście bez goraczki ale kaszelek towarzyszy. Wczoraj dla pewności zlecono nam morfologie i crp.. Pobieranie nawet z palca u takiego maluszka to istny koszmar. Mlody byl az purpurowy i zanosil sie z płaczu a najgorsze ze do crp za malo krwi nabrali i kluc trzeba bylo drugi raz. Grunt ze wyniki sa dobre.
 
Hej dziewczyny nie nadrobię was w życiu. Streści ktoras kto ujrzał 2 kreski? Serdecznie gratuluje i powodzenia dla staraczek.

Rok temu w maju dołączyłam do tego wątku jako staraczka a w sierpniu ujrzałam swoje 2 kreski. Dzis moje kreski kończą 3 tygodnie :)

Aaaa akurat myslałam o Tobie ostatnio ,
Malinka.

Ja Cię kręcę :surprised:o_O to już 3 tygodnie?! Niech ktoś mi powie kiedy to zleciało.

P.s. piękny ten twój synuś :)
 
Aaaa akurat myslałam o Tobie ostatnio ,
Malinka.

Ja Cię kręcę :surprised:o_O to już 3 tygodnie?! Niech ktoś mi powie kiedy to zleciało.

P.s. piękny ten twój synuś :)
Sama nie wiem kiedy. :) w szpitalu byl taki malusi.. Rośnie mi w oczach. Wczoraj wazyl 4920. A najnizsza spadkowa po urodzeniu mielismy 4220g wiec w te 3 tyg przybral 700g :)
 
I dobrze Kochana, zycze Ci jak najlepiej - bo my kobiety jesteśmy silne[emoji3590] Na pewno sobie poradzisz i jeszcze spotkasz milosc swojego życia [emoji3590]
Dziękuję kochana za wsparcie [emoji8] Mam taką nadzieję, że kiedyś ktoś odwzajemni moja miłość i będzie dobrym człowiekiem [emoji3531][emoji3531]
 
Kochane dziewczyny zostało mi z naszych starań cała tubka conceive plus - 75 ml. Użyłam tylko raz wyciskając niecały 1ml! Po tym jednym użyciu udało nam się z ciążą. Kochana gdyby któraś chciała odkupić on jest ważny jeszcze do lipca 2020. Z chęcią odstąpię za 50zł już z przesyłką.

IMG_4324.JPG
 
reklama
Do góry