reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Czuję się wywołana trochę ;)
U nas w porządku. Wczoraj trzeci raz potwierdzona dziewczynka - 611g wg usg. Wszystko w normie i nie ma powodów do obaw.
Jutro kończymy 24tc
Zobacz załącznik 970255
Nie byłam w stanie wszystkich wywołać, a raczej nie sposób każda dziewczynę z osobna❤ To cudowne wieści ❤ Szybciutko zleciało... rośnijcie zdrowo ❤
 
reklama
Kochane dwa dni temu gratulowałyście mi wyników ! a teraz już jestem przerażona @.@. mam co raz bardziej obfite upławy krwi boję się że to wczesne poronienie ;( jutro idę drugi raz na betę w piątek do lekarza :/ eh najpierw to wyglądało jak plamienie ale teraz się rozkręca. jednocześnie wiem że to śmieszne może ledwo sie dopinam w spodnie i mam ogromny biust -.- trochę się podłamałam :/
O kurcze :/ zrob betę dla pewności
 
A u mnie cyrki
We wtorek plamienie, wczoraj plamienie a dziś sucho. Chodzę od niedzieli w podpaskach i sucho, tylko je marnuję. Plamienie to też tylko na papierze.
Może ja się z testem pospieszyłam? A może to jakieś policystyczne jajniki, rak albo niedomoga lutealna?
 
Moja temperatura, ciekawe czy zacznie spadać czy się utrzyma. Do @ jeszcze jakieś 8 dni. Ile przed okresem zaczyna wam temp spadać?
Screenshot_20190509-084319.jpeg
 
reklama
Do góry