reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Właśnie wszystko jest możliwe. Testy nie pokazują ciąży A pójdziesz do ginekologa i usłyszysz od gin jest pani w ciąży gratuluję. Będzie radość nie do opisania w zwykłych słowach.
 
Aha i jaka temp u Ciebie w czasie miesiączki jest stała najniższą czy raczej skacze raz niska raz wyższa?
Niewielkie wahania temperatury w pierwszej fazie cyklu są normalne, u mnie waha się zazwyczaj miedzy 36,3 - 36,4. Przy plamieniach w tym cyklu jedynie była dość wysoka, tzn dzień przed plamieniami temp spadła do 36,4, na drugi dzień już plamiłam i była 36,51, potem 36,64.
 
Rozumiem. Jednak mierzenie temp nie dla mnie bo ja wstaje o różnych porach ponieważ mam problem z zaśnięciem.
Ja też wstaję o różnych porach, mam problem z zaśnięciem. Ważne by przespać co najmniej 3h nieprzerwanie. Ja mam budzik ustawiony na 5:30, mierzę temperaturę, zapisuję i idę dalej spać. :)
 
Jeszcze się zastanowię i może kupię termometr i zacznę mierzyć temperaturę od następnego cyklu. Teraz czekam na @ zobaczymy czy przyjdzie czy jednak się tym razem udało w co wątpię. Jestem osobą która w cuda nie wierzy
 
Jedyne co mnie zastanawia to zrobiłam wczoraj test owulacyjny i druga kreska była dość wyraźna więc lh się jakieś utrzymuje
 
reklama
Ale test owulacyjny też może wykryć ciążę. Jeśli przy terminie miesiączki lub po jej terminie na teście owu pokażą się dwie kreski może być to ciaza. Gdzieś czytałam że test owu wykryje wcześniej ciążę niż ciążowy ale nie wiem czy to prawda.
 
Do góry