reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Wiesz co. Ja ci powiem tak ja nie obserwuje nic nie mierze temperatury. Co miesiąc czekam na miesiączke i gdy już przyjdzie to w wychodzę z tego założenia że ciąży nie ma bo @ się pojawiła. I tak co miesiąc. A jak się okaże mimo krwawienia co miesiąc że jestem w ciąży to będzie miła niespodzianka.
 
reklama
Wiesz co. Ja ci powiem tak ja nie obserwuje nic nie mierze temperatury. Co miesiąc czekam na miesiączke i gdy już przyjdzie to w wychodzę z tego założenia że ciąży nie ma bo @ się pojawiła. I tak co miesiąc. A jak się okaże mimo krwawienia co miesiąc że jestem w ciąży to będzie miła niespodzianka.
Ja właśnie dzięki obserwacji wiem, że @ przyjdzie lub, że lepiej wykonać test. Gdyby nie obserwacja już teraz latałabym co rusz na betę i byłabym pełna stresu. :D
 
Ja mieszkam w Niemczech i tutaj w moim mieście nie ma możliwości zrobienia bety prywatnie tylko tu wszystkie badania robią na AOK i trzeba mieć skierowanie. Tu nie ma czegoś takiego że idziesz na badania i płacisz bo chcesz. Ja miałam problem parę dni z ubezpieczeniem i chciałam pójść do lekarza i powiedziałam że zapłacę za wizytę to mi powiedzieli że nie ma takiej możliwości że mam załatwić z ubezpieczeniem i dopiero przyjść bo oni tu żadnych pieniędzy nie biorą za wizyty i badania.
 
Ja mieszkam w Niemczech i tutaj w moim mieście nie ma możliwości zrobienia bety prywatnie tylko tu wszystkie badania robią na AOK i trzeba mieć skierowanie. Tu nie ma czegoś takiego że idziesz na badania i płacisz bo chcesz. Ja miałam problem parę dni z ubezpieczeniem i chciałam pójść do lekarza i powiedziałam że zapłacę za wizytę to mi powiedzieli że nie ma takiej możliwości że mam załatwić z ubezpieczeniem i dopiero przyjść bo oni tu żadnych pieniędzy nie biorą za wizyty i badania.
Wiem kochana jak jest w Niemczech, mam kilka znajomych, które mieszkają w DE. Tak czy inaczej chodziło mi, że ja bez obserwacji bym szalała z myślami. Dlatego mieszanie temperatury i obserwacja szyjki i śluzu daje mi spokój ducha. :)
 
Aha rozumiem. No jeśli ci daje to spokój to obserwuj swój organizm mierz temperaturę. Ja np robiąc tak jak Ty to bym osiwiala. Ja jestem spokojniejsza jak nic nie obserwuje nie mierze i czekam po prostu na miesiączke w każdym cyklu
 
Wczoraj miałam Przytulanki myślałam że coś tam naruszymy i miesiączka przyjdzie ale nic czysto na wkladce. Nadal czekamy. Jak narazie nic nie szykuje się na @
 
Wczoraj miałam Przytulanki myślałam że coś tam naruszymy i miesiączka przyjdzie ale nic czysto na wkladce. Nadal czekamy. Jak narazie nic nie szykuje się na @

U mnie tez ale bóle jakie były takie są, piersi to mi zanieldugo rozerwie z bólu a zero oznak @.. W środę jeszcze powtórzę test o ile nie przyjdzie ta małpa.
 
reklama
Do góry