reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja się dzisiaj czuje jak nowo nagrodzona. Z mężem na zakupach byłam teraz odpoczywam. Ja może poczekam do poniedziałku jak nie dostanę to zrobię we wtorek test z rana ale się właśnie zastanawiam czy robić test bo nie chce znowu ujrzeć tylko jednej kreski na teście

Ja zawszs mam obawy przed zrobieniem testu bo boję sie rozczarowania
 
reklama
Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio robiłam test ciążowy. Wychodzę z tego założenia że jeśli @ przychodzi co miesiąc to nie jestem w ciąży. Choć mam dużo koleżanek które mimo ciąży @ przychodziła i teraz mają zdrowych maluchów w domu. Ja też miesiaczkowalam przy dwuch ciazach.
 
Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio robiłam test ciążowy. Wychodzę z tego założenia że jeśli @ przychodzi co miesiąc to nie jestem w ciąży. Choć mam dużo koleżanek które mimo ciąży @ przychodziła i teraz mają zdrowych maluchów w domu. Ja też miesiaczkowalam przy dwuch ciazach.

Ale te miesiączk i w trakcie ciąży różniły sie od tych przed ciąża?
 
A widzisz to nie wiedziałam. Mi Endo w Polsce kazała robić te badania w czasie miesiączki nawet prpgesteron A tutaj w Niemczech 33 i 29 dniu cyklu wykonywali te badania. Ale wyniki będę znała dopiero 9 mają ponieważ wtedy mam przyjechać na omówienie wszystkich wyników. Powiedział tylko że jeśli wyniki wyjdą zle to zadzwoni wcześniej ale nie dzwonił więc wyniki musiały wyjść ok albo wszystkich wyników jeszcze nie otrzymał.
 
reklama
Najlepiej aby nasionko zakiełkowało to w czystym naczyniu włożyć trzy warstwy wacików kosmetycznych, zalać wodą tak aby waciki były mokre ale w naczyniu nie stała woda. Jedną warstwę ściągnąć na te dwie położyć nasionka i tą jedną warstwą przykryć. Położyć w ciemnym miejscu, pilnować aby nie wyschły waciki, zmieniać co parę dni aż do wykiełkowania a potem wsadził kiełki do ziemi. Ale ja od razu dałam nasiona do ziemi.
ja tez i jeszcze nie poszły :/ a już tyle czasu
 
Do góry