reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
My już w domu, po wszystkim. ;) Napiję się kawy odpocznę i na spokojnie wam wszystko napiszę. Wstępnie mogę wam pokazać wyniki nasienia.
Zobacz załącznik 962787
Każde wyniki nasienia muszę skomentować. Takie zboczenie mam.
Bardzo duża liczba plemników, dobra żywotność. Jedynie ruch kiepski, tutaj trzeba nad nim popracować. No i brakuje morfologi, ale nawet jeżeli byłaby marna to przy takiej liczbie plemników nie jest ona aż tak ważna[emoji106]
Wyniki są wręcz idealne, tylko ten ruch do poprawy. Przed seksem zalecają dla faceta kawę lub energetyka, to ma za zadanie rozruszać leniwe plemniki[emoji6]
 
A mi się wydawało że jesteś tydzień po mnie...? Kiedy miałaś om? Nie wprowadzałaś sobie danych do kalendarzyka w internetach?

@Migdalove cieszę się że w końcu lekarz mówi do rzeczy [emoji4][emoji4] Mam nadzieję że szybciutko uda mu się wyprowadzić Twój organizm na prostą [emoji4]
Na szczęście nie muszę się już faszerować dostinexem. :D
 
Każde wyniki nasienia muszę skomentować. Takie zboczenie mam.
Bardzo duża liczba plemników, dobra żywotność. Jedynie ruch kiepski, tutaj trzeba nad nim popracować. No i brakuje morfologi, ale nawet jeżeli byłaby marna to przy takiej liczbie plemników nie jest ona aż tak ważna[emoji106]
Wyniki są wręcz idealne, tylko ten ruch do poprawy. Przed seksem zalecają dla faceta kawę lub energetyka, to ma za zadanie rozruszać leniwe plemniki[emoji6]
Dzięki za skomentowanie! :) Nad ruchem popracujemy na pewno. :) Ostatnio mąż sam zdecydował się na zdrowe odżywianie, na pewno jakieś suple wdrożymy. Zastanawiam się nad tym co może powodować kiepski ruch, myślę, że może stres, ciężka praca no i przegrzewanie jąder. Czy się mylę? ;)
 
Wszystko co napisalas ogolnie złe wplywa na plemniki. No ale w dzisiejszych czasach kto nie ma stresów?[emoji6]
Z tego co wiem to l- karnityna i l- arganina wpływają dobrze na ruch plemników, do tego luzne gatki, zakaz gorących kąpieli, zdrowa dieta, jakies suplementy i być może ze ruch się poprawi. Może spróbujcie Conceive Plus, żelu który jest dla plemników jak drugi śluz, czyli pomaga w dojsciu do celu[emoji4]
Dzięki za skomentowanie! :) Nad ruchem popracujemy na pewno. :) Ostatnio mąż sam zdecydował się na zdrowe odżywianie, na pewno jakieś suple wdrożymy. Zastanawiam się nad tym co może powodować kiepski ruch, myślę, że może stres, ciężka praca no i przegrzewanie jąder. Czy się mylę? ;)
 
Wszystko co napisalas ogolnie złe wplywa na plemniki. No ale w dzisiejszych czasach kto nie ma stresów?[emoji6]
Z tego co wiem to l- karnityna i l- arganina wpływają dobrze na ruch plemników, do tego luzne gatki, zakaz gorących kąpieli, zdrowa dieta, jakies suplementy i być może ze ruch się poprawi. Może spróbujcie Conceive Plus, żelu który jest dla plemników jak drugi śluz, czyli pomaga w dojsciu do celu[emoji4]
W sumie to wszystko z głowy mi wyczytałaś, większość już w życie wdrożona tylko zostały suple i ten żel też też kupimy. :) Jeszcze ponoć po hsg szybko się zachodzi w ciążę to będzie kombo na nowy cykl. :D
 
Przykro mi. Ale głowa do góry następny cykl będzie Twój. Wierze w to i mocno trzymam kciuki i życzę owocnych starań. Będę z niecierpliwością czekała na wiadomość od Ciebie, że na teście ciążowym pokazały się dwie ładne kreski lub Beta wyszła powyżej 5.
 
reklama
Do góry