reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Eliza gratulacje [emoji7]

Kamila i Migdalove dajcie znać po wizycie.

Malaga czy ty kiedyś niebpisalas że masz problem z nadżerką? Może przez to jakie upławy? Luteina i duphaton to to samo więc chyba nie da ci tego i tego do brania
 
Eliza gratulacje [emoji7]

Kamila i Migdalove dajcie znać po wizycie.

Malaga czy ty kiedyś niebpisalas że masz problem z nadżerką? Może przez to jakie upławy? Luteina i duphaton to to samo więc chyba nie da ci tego i tego do brania
Właśnie w lutym tego roku lekarz zauważył dopiero nadżerke i jej nie leczyłam, myślicie, że nadal jest? Bo ja miałam zawsze problem z plamieniami, co jakiś czas. Teraz pierwszy raz od dawna się pojawiły, pierwsze plamienie po badaniu wziernikiem, potem po stosunku i teraz 3 razy samo z siebie w środę w sobotę w nocy i wczoraj lekkie brudzenie. A tak to nie mam zagrożenia ciąży więc wierze lekarzowi że szpitala bo byłam naprawdę badana od stóp do głów tak mówiąc.

Dziś mam czysty śluz, biorę 300mg dopochwowo. Ale się zastanawiam czy lepsze działanie nie ma duphaston przy takich brudzeniach. No cóż w piątek już wizyta kontrolna u mojej lekarki i zbada mnie jeszcze raz dokładnie jak ten lekarz w szpitalu i nie wyjde od niej jak wszystkiego nie będę wiedzieć [emoji17][emoji28]
 
Jestem już po badaniu, torbiel się zmniejszyła. Lekarz powiedział, że ta ciąża była prawdopodobnie chora, tzn triploidalna czyli mógł być to zaśniad stąd wysoka beta. Po kolejnej miesiączce mam się do niego zgłosić i będziemy to badać. Starania mamy sobie odpuścić co najmniej na 3 miesiące, ale jeśli teraz na przykład bym zaszła w ciąże to lekarz mówi, że nie mam się na zapas martwić, że będziemy wtedy starać się aby z ciążą było wszystko w porządku. Ale następne cykle mamy sobie odpuścić. Ogólnie tak jak rozmawialiśmy to mówi, że rozumie, że dla nas to jest smutna sytuacja, ale gorszym dramatem jest rak, a tym bardziej rak w ciąży, że mamy myśleć pozytywnie bo nie jesteśmy niepłodni i to powinno nas cieszyć. :)
 
Jestem już po badaniu, torbiel się zmniejszyła. Lekarz powiedział, że ta ciąża była prawdopodobnie chora, tzn triploidalna czyli mógł być to zaśniad stąd wysoka beta. Po kolejnej miesiączce mam się do niego zgłosić i będziemy to badać. Starania mamy sobie odpuścić co najmniej na 3 miesiące, ale jeśli teraz na przykład bym zaszła w ciąże to lekarz mówi, że nie mam się na zapas martwić, że będziemy wtedy starać się aby z ciążą było wszystko w porządku. Ale następne cykle mamy sobie odpuścić. Ogólnie tak jak rozmawialiśmy to mówi, że rozumie, że dla nas to jest smutna sytuacja, ale gorszym dramatem jest rak, a tym bardziej rak w ciąży, że mamy myśleć pozytywnie bo nie jesteśmy niepłodni i to powinno nas cieszyć. :)
Współczuję kochana [emoji17] Ale ważne, że torbiel się zmniejsza, niedługo napewno zniknie.
 
Jestem już po badaniu, torbiel się zmniejszyła. Lekarz powiedział, że ta ciąża była prawdopodobnie chora, tzn triploidalna czyli mógł być to zaśniad stąd wysoka beta. Po kolejnej miesiączce mam się do niego zgłosić i będziemy to badać. Starania mamy sobie odpuścić co najmniej na 3 miesiące, ale jeśli teraz na przykład bym zaszła w ciąże to lekarz mówi, że nie mam się na zapas martwić, że będziemy wtedy starać się aby z ciążą było wszystko w porządku. Ale następne cykle mamy sobie odpuścić. Ogólnie tak jak rozmawialiśmy to mówi, że rozumie, że dla nas to jest smutna sytuacja, ale gorszym dramatem jest rak, a tym bardziej rak w ciąży, że mamy myśleć pozytywnie bo nie jesteśmy niepłodni i to powinno nas cieszyć. :)
Najważniejsze że torbiel się zmniejsza i jest plan na dalsze leczenie.
 
reklama
Do góry