reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Jeśli wezmę kolejne zwolnienie a nie będę miała teraz wyniku angiografii ZUS nie wypłaci mi zasiłku bo będzie to zwolnienie bez podstaw. Bo od 33 dni zwolnienia zasiłek jest wypłacany przez ZUS, po drugie na 1 września już potrzebne jest mi wynagrodzenie a powyżej 33 dni zwolnienia pracodawca nie wypłaca a zasiłek mogę dostać dopiero pod koniec września i tak to wygląda. Spróbuję przez koordynatora przekazać wniosek o urlop bezpłatny.

Pierwszy raz coś takiego słyszę ;p
 
reklama
Ostatnio też cierpię na tanatofobię, ciągle przed snem martwiłam się, bałam się wręcz co będzie dalej jak umrzemy, tak teraz się kochamy a co dalej, czy dalej będziemy mogli być razem i może coś daje mi do zrozumienia, że życie po życiu jakieś jest. Powiem Wam, że wczorajsza akcja z dzwonkiem pomogła i już mniej boję się śmierci.
 
Wiecie co jednak tak sobie myślę, czy ktoś w śpiączce farmakologicznej może dać o sobie znać, by o nim myśleć i go jakoś wspierać. Narzeczonego bliski kolega jest w śpiączce, stan bardzo ciężki, ciągle potrzebują krwi dla niego. Niestety nie mamy możliwości pojechania do niego bo to w rodzinnych stronach narzeczonego, czyli 400 km od nas, gdyby auto było sprawne to nie byłoby problemu... Martwię się o tego chłopaka, mam nadzieję, że z tego wyjdzie...
 
@Migdalove jak noc? Przespana?



@ nie przyszła, ale wieczorem wszystko ustało. Nawet plecy jakos nie bolały. A teraz z rana co chwilę ból prawego jajnika! Kłuje niesamowicie. Mam nadzieje, że to nie jakaś giga spóźniona owu. Choć testy już od przedwczoraj blade. Temp. podskoczyła znów do 37,10 [emoji848] zwariuję do dnia @ z tym czekaniem na test.
 
@Migdalove jak noc? Przespana?



@ nie przyszła, ale wieczorem wszystko ustało. Nawet plecy jakos nie bolały. A teraz z rana co chwilę ból prawego jajnika! Kłuje niesamowicie. Mam nadzieje, że to nie jakaś giga spóźniona owu. Choć testy już od przedwczoraj blade. Temp. podskoczyła znów do 37,10 [emoji848] zwariuję do dnia @ z tym czekaniem na test.
Strasznie męczący ten cykl prawda?

Dziewczyny, które robią wykresy - na ile przed @ spada Wam temperatura?
 
reklama
Do góry