reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
U mnie 36,7 tak jak wczoraj, jutro lub pojutrze będzie @. Dobrze że jutro święto i apteki i drogerie zamknięte to nie będę świrować z kupnem testu tylko spokojnie (?) Czekać na okres. Tym bardziej że jutro do znajomych na grilla jedziemy
Właśnie minęłam się z nową sąsiadka która szła z swoją maleńką córeczką w ramionach, calutką na różowo ubraną [emoji7] zwiariowac można bo by się tak bardzo chciało a tu nic ;[emoji29]
 
reklama
Ja dziś jeszcze M. po testy owu do Rossmana wysyłam, bo ma pod nosem jak wraca z pracy. Ciekawi mnie ten cykl z jednej strony, a z drugiej przeraża bo od kiedy testuje tak nie miałam, że PIK taki mocny i tak długo się trzymał. No i już ten śluz mleczny... [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] niech już coś w temp. urośnie to już chociaż w którąś stronę mysli będę kierować, S tak, jak ona wiecznie na tym samym poziomie, to oszaleć idzie. [emoji849]
 
Ja dziś jeszcze M. po testy owu do Rossmana wysyłam, bo ma pod nosem jak wraca z pracy. Ciekawi mnie ten cykl z jednej strony, a z drugiej przeraża bo od kiedy testuje tak nie miałam, że PIK taki mocny i tak długo się trzymał. No i już ten śluz mleczny... [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] niech już coś w temp. urośnie to już chociaż w którąś stronę mysli będę kierować, S tak, jak ona wiecznie na tym samym poziomie, to oszaleć idzie. [emoji849]
u mnie mleczny zwiastował ciążę:p
 
Ja dziś jeszcze M. po testy owu do Rossmana wysyłam, bo ma pod nosem jak wraca z pracy. Ciekawi mnie ten cykl z jednej strony, a z drugiej przeraża bo od kiedy testuje tak nie miałam, że PIK taki mocny i tak długo się trzymał. No i już ten śluz mleczny... [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] niech już coś w temp. urośnie to już chociaż w którąś stronę mysli będę kierować, S tak, jak ona wiecznie na tym samym poziomie, to oszaleć idzie. [emoji849]
A u mnie we wczesnej ciąży testy owu wychodziły mega mocne ;)Bo z ciekawości raz zrobilam
 
ja mowie juz tak ze ciaza i ciaza a w zasadzie jeszcze pewnosci nie mam tylko tyle co te 3 testy zrobione ale pocieszam sie ze byly robione nie z porannego moczu i takie wyszly. No nic dzis termin @ mam nadzieje ze nie przyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
U mnie dziś 23 DC 6 dpo.
Powiem Wam, że powoli zaczyna mnie śmieszyć mój organizm i moje zachowanie [emoji23][emoji23]
Doszukuje się objawów ciąży, interpretuje cały swój dzień pod to.
1 ból sutków - objaw ciąży, ale tez może być to związane z wieloma innymi czynnikami
2 senność - objaw ciąży, ale tez lubię pospać i się polenić, a ostatnio mam ku temu sposobność, a im więcej człowiek śpi, tym bardziej jest zmęczony.
3. Biegunka - mogłam zjeść coś co mi zaszkodziło
4. Częste oddawanie moczu - jest gorąco, wiec więcej pije siłą rzeczy toaleta częściej odwiedzana
5. Wrażliwość na zapachy cóż zwyczajnie lodówka wola o wyczyszczenie [emoji23][emoji23][emoji23]

I tak to można mnożyć.
Także trochę luzuje majty.
W piątek zrobię bete. I wszystko będzie jasne. W weekend wesele brata także wole wiedzieć czy odstawić %

Z racji, że to nasz ostatni cykl starań przed ślubem, to postanowiłam, że jak się nie uda, to wezmę się ostro za ćwiczenia, żeby być fit tego wielkiego dnia [emoji173]️[emoji173]️
Hej! U mnie też 23dc! :)
 
ja w zasadzie mowie juz tak ze ciaza i ciaza a w zasadzie jeszcze pewnosci nie mam tylko tyle co te 3 testy zrobione ale pocieszam sie ze byly robione nie z porannego moczu i takie wyszly. No nic dzis termin @ mam nadzieje ze nie przyjdzie.

Kochana ciąża u ciebie jak nic! Nie może być inaczej!

Mówisz, że mleczny był u ciebie oznaką ciąży? No super by było. A jak u ciebie z temp? Bo u mnie wciąż 36,60.

Fanka Kadry, mówisz, że mega pozytywne owu to też objaw ciąży? [emoji848]
 
Kochana ciąża u ciebie jak nic! Nie może być inaczej!

Mówisz, że mleczny był u ciebie oznaką ciąży? No super by było. A jak u ciebie z temp? Bo u mnie wciąż 36,60.

Fanka Kadry, mówisz, że mega pozytywne owu to też objaw ciąży? [emoji848][/QU
Kochana ciąża u ciebie jak nic! Nie może być inaczej!

Mówisz, że mleczny był u ciebie oznaką ciąży? No super by było. A jak u ciebie z temp? Bo u mnie wciąż 36,60.

Fanka Kadry, mówisz, że mega pozytywne owu to też objaw ciąży? [emoji848]
U mnie tak było,bo zrobiłam z ciekawości,bo różnie mówiły dziewczyny :)
Malina a kiedy betę odbierasz?
 
reklama
Do góry