reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Oj wybaczcie że tyle postów ale uczę się korzystać z forum , ciężko mi to idzie i nie wiem jak pousuwac te posty[emoji53]
 
Dziewczyny, tak, jak podejrzewałam - bielsze nie będzie - jedna krecha jak nic. Czekam na ten dzisiejszy @ bo już mnie tak boli że to kwestia godzin myślę.
 
Wiesz co samym bolem to sie nie ma co sugerowac, kolezanka dlugi czas sugerowala sie "aaa okolice plodnych, boli to na pewno owu".. a tu zdziwienie bo skoro boli to poszla zobaczyc na monitoring co i jak a tam ani sladu na owulke ani po niej bo dopiero byla kilka dni później [emoji57] wiec takim sposobem mogla przegapic kilka owulacji [emoji57]
Dlatego powinno się wspolzyc cały cykl do 2-3 dni, a nie tylko wtedy kiedy wydaje się, że jest owulacja.
Dziewczyny, tak, jak podejrzewałam - bielsze nie będzie - jedna krecha jak nic. Czekam na ten dzisiejszy @ bo już mnie tak boli że to kwestia godzin myślę.
Ojej, a bylam pewna, że się u was udało. Przykro mi [emoji17]
 
Temp. spadła - 36,89 ból jak na @ coraz wiekszy wiec albo jeszcze dziś bedzie 1dc albo najpóźniej jutro.
Duzo nie spadła no ale skoro na tescie nadal biel...[emoji52]szkoda [emoji52]
Dzis chyba jeszcze @ nie przyjdzie przy takiej temperaturze.. musiala by spasc bardziej do lini albo poniżej
 
Co do mojego cyklu po poronieniu to na daną chwilę nie wiem nic, szyjka każdego dnia inna, śluzu jak na lekarstwo, więc nie liczę na owulacje. Jeśli mi się poszczycić i dostanę @ jak po pierwszym poronieniu to mogę się jej spodziewać w pierwszych dniach sierpnia. Więc jeszcze troche czekania.
 
reklama
Ja doskonale o tym wiem. Tylko chodzi mi o to, ze jak lekarz powie żebym nie robiła badań bo to było jednorazowe itd. ... to co wtedy? Słuchać go, czy jednak zrobic te badania bynajmniej dla siebie.
Mam koleżankę która poroniła w 11 tygodniu i ten sam lekarz nic jej nie zalecił. Nie robiła badań, w 5cs po zabiegu zaszła i urodziła zdrowe dziecko.
Wiem, ze to moja decyzja czy zrobie czy nie, ale tez nie chciałabym podważać decyzji lekarza.
Ale tak czy inaczej ja bym chciala zrobic choć te podstawowe badania, przynajmniej by mieć czyste sumienie... :)
Irena ja postanowiłam nie robic badan. Tylko w 21 dc pojde zbadac progesteron. Pomyśle, czy jeszcze przy okazji zbadac prolaktyne. A procz tego to po prostu wyczekuje z utesknieniem kolejnej ciąży i.wierze, ze tamto to byl przypadek, a teraz juz bedzie dobrze. Tylko takie podejscie trzyma mnie na co.dzien jako tako w pionie.
 
Do góry