reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Cześć dziewczyny :) podczytuje was od jakiegoś czasu ale dopiero teraz odważyłam się napisać. Staramy się z mężem o bobasa od lipca 2017. W listopadzie już miała nadzieje, ze się udało ponieważ nie dostałam okresu jednak po wizycie u gin i zrobieniu badania krwi okazało się ze mam niedoczynnosc tarczycy i za wysoka prolaktyne :( dostałam leki i po 1,5 miesiącach przyjmowania udało się i w styczniu byłam w ciąży :) jednak w 7 tygodniu poroniłam..
Od razu dostaliśmy zielone światło aby się starać, wiec od lutego działamy. Byłam ostatnio u endo, tarczyca ok jednak prolaktyna lekko wysoka wiec zaczęłam przyjmować Dostonex.
Jestem już po owulacji i czekam na możliwość zrobienia testu, mam cicha nadzieje ze się udało :D
Ufff, ale się rozpisałam [emoji3]
@lulcia23 trzymam kciuki!! :)
 
reklama
Myślę, że beta już by coś pokazała. A ile to będzie dni po owulacji?
Ja staram się z mężem o pierwsze, choć wolałabym żeby to już było trzecie ;)

8 dni po owulacji, ale nie robiłam testów owu. Tylko według aplikacji.. ja czułam ze miałam dzień przed czyli 9 dni po.
 
Ja mam zapas z allegro więc już po i biel bieli. Miałam cichą nadzieje, że się uda bo piersi mi mało nie eksplodują, zawsze bolą przed okresem ale nigdy aż tak, ale u nas to byłby cud bo mamy parę problemów, przede wszystkim tragiczną morfologię nasienia.
Może jeszcze nie wszystko stracone :)
heh ja doczekam MOŻE do czwartku z tym testem.... Psychika mi chyba figle płata, bo dziś biorąc kąpiel zauważyłam żyły na lewej piersi- pierwszy raz je zobaczyłam. Albo co gorsza pierwszy raz zwróciłam na nie uwagę- zaczytana w forach o objawach ciąży.... Więc to raczej moja psychika ;/
a nie faktyczny objaw tak upragnionej ciąży :( Byle do czwartku...
 
@Pannacota Ja mam 3 dzieci, 11, 10 i najmłodsze niebawem skończy 5 lat.

@Pati060 może zrób sobie pakiet badań dla planujących ciążę, czasem są zniżki.

Wow, ile nowych dziewczyn! Super, widać, że wiosna przyszła :)

My dziś byliśmy na rowerowej wycieczce do skansenu, na obiadku, lodach. W czwartek mamy w planach zoo jak pogoda dopisze.
 
Może jeszcze nie wszystko stracone :)
heh ja doczekam MOŻE do czwartku z tym testem.... Psychika mi chyba figle płata, bo dziś biorąc kąpiel zauważyłam żyły na lewej piersi- pierwszy raz je zobaczyłam. Albo co gorsza pierwszy raz zwróciłam na nie uwagę- zaczytana w forach o objawach ciąży.... Więc to raczej moja psychika ;/
a nie faktyczny objaw tak upragnionej ciąży :( Byle do czwartku...
U mnie też żyłki duże jak nigdy, ale w naszym przypadku jest szansa jak wygrać w totka.
Swoją drogą polecam robić badanie nasienia wszystkim staraczkom, nieinwazyjne, koszt niski a może zaoszczędzić sporo czasu.
 
Poza tym żyłami to nic szczególnego. Czuje się dokładnie jak przed ostatnim cyklem...

Dobrze, że nas dużooo :) w grupie raźniej :p
 
@Pannacota Ja mam 3 dzieci, 11, 10 i najmłodsze niebawem skończy 5 lat.

@Pati060 może zrób sobie pakiet badań dla planujących ciążę, czasem są zniżki.

Wow, ile nowych dziewczyn! Super, widać, że wiosna przyszła :)

My dziś byliśmy na rowerowej wycieczce do skansenu, na obiadku, lodach. W czwartek mamy w planach zoo jak pogoda dopisze.
Wiosna , wiosna i plany, marzenia :) hehe Kochana ale jak pakiet badan ?? Gdzie mozna die udać, zeby takie zrobic ?? Naprowadz mnie bo ja naprawde ciemna jestem w tych sprawach.... ps. Nadal czekam na @ zero objaw na nadejscie :D ( dziś powinna być ) nadzieja umiera ostatniaaaa... hehe :*
 
Wiosna , wiosna i plany, marzenia :) hehe Kochana ale jak pakiet badan ?? Gdzie mozna die udać, zeby takie zrobic ?? Naprowadz mnie bo ja naprawde ciemna jestem w tych sprawach.... ps. Nadal czekam na @ zero objaw na nadejscie :D ( dziś powinna być ) nadzieja umiera ostatniaaaa... hehe :*
ooo to trzymamy kciuki :p :)
 
reklama
Do góry