reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Zuza może to była biochemiczna? ? Szkoda, że nie możesz do giną się dostać
Do 14 maja przerwę ,potem zadzwonię i postaram się zeby moja mnie przyjęła ... No może biochemiczna ale miałam silne obiady i test mega pozytywny :-/ a najlepsze ze to moja 5 ciąża i tylko jedno zdrowe dziecko mam i żadnego lekarza to nie zainteresowało :-/ jestem wściekła
 
reklama
Do 14 maja przerwę ,potem zadzwonię i postaram się zeby moja mnie przyjęła ... No może biochemiczna ale miałam silne obiady i test mega pozytywny :-/ a najlepsze ze to moja 5 ciąża i tylko jedno zdrowe dziecko mam i żadnego lekarza to nie zainteresowało :-/ jestem wściekła
Jedź do szpitala jak masz taką możliwość.
 
Zuza może duphostan powinnaś po owu brać? Mój gin mówi ze jeśli 2 się u mnie pojawi to będziemy się diagnozowac.
Zuza u mnie też był mega pozytywny test ten drugi co zrobiłam. .. bardzo mi przykro ale może jeszcze będzie dobrze
 
Zuza może duphostan powinnaś po owu brać? Mój gin mówi ze jeśli 2 się u mnie pojawi to będziemy się diagnozowac.
Zuza u mnie też był mega pozytywny test ten drugi co zrobiłam. .. bardzo mi przykro ale może jeszcze będzie dobrze
11 czerwca mam termin tutaj do polskiego gin i zobaczę co mi powie ,to będzie moje ostatnie podejście , mam dosyć ...
Mam nadz ze jak biochemiczna to się sama oczyszcze ,nie chce żadnego szpitala ani łyżeczkowania :-/
 
A szyjkę może badałaś? Powinna być rozpulchniona i otwarta i wysoko. Z tym śluzem to różnie bywa, czasami nie wypływa poza pochwę, ale w okolicach szyjki jest to sporo. Czasami jest wodnisty. Jeśli nie jesteś w stanie po tych objawach stwierdzić to i ile masz tak krótkie cykle to w sumie może być już po.
Śluzu jest sporo ale jest on taki mleczny? Jestem 6dpo @ co to oznacza ?
 
Śluzu jest sporo ale jest on taki mleczny? Jestem 6dpo @ co to oznacza ?
Ja taki mleczny mam i przed pojawieniem się śluzu płodnego, który pojawia się w mniejszej lub większej ilości i po owulacji więc na dwoje babka wróżyła. Po @ miałaś sucho i później od razu pojawił się ten mleczny? Jest klejący, gęsty i nierozciągliwy?
 
reklama
Ja taki mleczny mam i przed pojawieniem się śluzu płodnego, który pojawia się w mniejszej lub większej ilości i po owulacji więc na dwoje babka wróżyła. Po @ miałaś sucho i później od razu pojawił się ten mleczny? Jest klejący, gęsty i nierozciągliwy?
No na pewno bardziej sucho niż teraz ;p na ile dni przed owu zmienia się u Ciebie ten mleczny na ten płodny? Tak jest gesty i raczej nierozciągliwy
 
Do góry