reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej, przyszłam zajrzeć komu się udało i zerknelam na waszą tabelkę, w której się znajduję=) fajnie że o mnie pamiętacie=) ja się juz nie staram=) wrócę do tematu za jakiś dłuższy, bliżej nieokreślony czas.. po ostatnich wydarzeniach postawiłam sobie kilka celi, które muszę osiągnąć zanim... no właśnie zanim może się uda.

Gratuluję wszystkim ciężarówką!=)
A tym, które nadal czekają na upragnione kreseczki, życzę w całego serca, aby się udało=)
Jotka jak miło Cię widzieć [emoji7] tęskniłyśmy!

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
reklama
Hej Kochane.Nadrobić Was to wyczyn jakich mało,Tyle naklikałyście,że czuję się jakbym jakąś księgę czytała:-D
Tyle tych II kreseczek się pojawiło że aż sie pogubiłam..w sumie to ile osób od 25 marca? Szalejecie!
W tym tyg zaczynamy z mężem starania,dziś 13 dc ale i tak już od 8dc serduszkujemy;) i to nie specjalnie w tym celu...tylko tak nas do siebie ciągnie:)
@Migdalove Cudowne te zaproszenia a i suknia,wianuszek,buciki i torebeczka po prostu bajeczne! masz wspaniały gust! Czekam tez na Twoje II krechy
 
Ja dzisiaj znów zstestowalam i bialo więc grzecznie czekam na @, kciuki za wszystkie testujące na dniach!!! [emoji110]

Napisane na ANE-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, już środa, a ja 3dc, mimo brania luteiny @ przyszła w lany poniedziałek, luteinę odstawiłam i czekam na następne testy owu i monitoring. Jutro dzwonię męża na badanie nasienia umówić. Tzn dziś. Czytałam że jeśli się dostanie @ podczas brania luteiny to może oznaczać spadek poziomu estradiolu czy jakoś tak. Spytam lekarza o pełne badanie hormonów i harmonogram. Gratuluję zaciążonym.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj przykro mi kochana:( Ale wierze ze ten cykl bedzie nasz! Idziemy leb w leb bo ja tez 3dc.
 
reklama
hej dziewczyny dziś 28 dc czyli @ spuzniona 2 dni test wczorajszy negatywny ale ...... od wczoraj mam leciutkie plamienie okres to na 100% nie jest bo raz ze zamalo krwi a dwa ze nic mnie nie boli jak przy @ rano zabolało mnie podbrzusze już myslalam ze się rozkreca ale przestalo tak szypko jak zaczelo bolec :) dziwne to takie jeszcze mi się niezdarzylo cos podobnego owszem miałam nieraz na początku @ plamienie ale zawsze towarzyszyl temu bol podbrzusza i po kilku godzinach się rozkrecala a teraz zero bolu i plami już 24 godz. co o tym myślicie miała tak ktoras?????
Ja niestety nie pomoge bo mi @ zawsze z grubej rury sie zaczyna. Ale kto wie moze sie jeszcze rozkrecic choc zycze Ci by to nie byla ona.
 
Do góry