reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ale smakołyki. Mm mm krem z kukurydzy. Brzmi mega smacznie. Nie jadłam
Ja kiedyś robiłam i był bardzo dobry. Taki na zimę rozgrzewający. Ja dodaje jeszcze curry, kurkume i trochę chilli bo lubimy pikantne potrawy. Zgubiłam przepis który miałam ale widziałam że na Kwestia smaku jest spoko przepis. Jutro wypróbuje :)
 
reklama
@Migdalove O ja cieee:-) :):-) :) Alez ty masz głos. I brawo za odwagę. Ja zawsze z dala od takich przedstawień byłam. Komisja zawsze działałA na mnie stresująco:zawstydzona/y:
Nie marnuj talentu:biggrin2:gratuluję.
@Ewelina2000 wiec ujawnij nam też swój talent.
Ja lubię śpiewać przed publiką, mam to gdzieś co sobie ktoś o mnie pomyśli, przecież to tak jak ze wszystkim jednym się coś podoba innym już nie. Znacznie lepiej się czuję przy dużej publice niż jak mam śpiewać w kameralnym gronie - jestem dziwna. :D
 
Ehh niech będzie... :D Za uszczerbek na zdrowiu i psychice po odsłuchaniu nie ponoszę odpowiedzialności. :D A i jak komuś się nie podoba to proszę o szczery komentarz, wolę wiedzieć co robię źle. :D A i żeby nie było ta wieś ekipa to z innej wsi. xD

Mój wykon od 5:00 jakoś. ;)
O jaaa jaki blond Gosiaczek:)
I ja nie wiem co Ty chcesz od swojego glosu. Ty mnie nie slyszalas jak wyje:p
 
@Migdalove O ja cieee:-) :):-) :) Alez ty masz głos. I brawo za odwagę. Ja zawsze z dala od takich przedstawień byłam. Komisja zawsze działałA na mnie stresująco:zawstydzona/y:
Nie marnuj talentu:biggrin2:gratuluję.
@Ewelina2000 wiec ujawnij nam też swój talent.

Nie mam nic nagranego mam jedynie swoją piosenkę
Bardzo słabe i bardzie się tego wstydzę ale jak migdalove dodała to i ja [emoji20][emoji20]
 
O jaaa jaki blond Gosiaczek:)
I ja nie wiem co Ty chcesz od swojego glosu. Ty mnie nie slyszalas jak wyje:p
Wiesz co mnie najbardziej zirytowało jak to dzisiaj oglądałam? Strasznie się tam garbię! Na szczęście teraz staram się nad tym panować, ale cóż wtedy zahukana byłam to i zgarbiona chodziłam. A ten blond to pomyłka wszech czasów! :D
 
Nie mam nic nagranego mam jedynie swoją piosenkę
Bardzo słabe i bardzie się tego wstydzę ale jak migdalove dodała to i ja [emoji20][emoji20]
Ej fajny klip ogólnie, tylko szkoda, że tak Ci ktoś zepsuł wokal tym dziwnym efektem, którego ja nie bardzo kumam. :D Nagraj coś na ising! Ja teraz tak się zastanawiam czy nie nagrac na nowo Kołysanki od Perfect.
 
reklama
Do góry