reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Taka sytuacja u mnie.
23 dc 6 dpo

Dziś z ciekawości zrobiłam ponownie test owu:
Zobacz załącznik 888089

Cyrki jakieś [emoji23]
Może to druga owu w jednym cyklu [emoji38][emoji16][emoji1][emoji2]

Nie wygląda mi to na pozytywny test, jeszcze ciut blady jest jednak, ale niemniej jest już dość mocny. Wow! Ja widzisz mam ciągła owu w tym cyklu od 4 dni [emoji23]
 
Agne a może ciąża? Niby testy ovu czasem ją wykrywają [emoji6][emoji6][emoji6]
Mnie ciągnie prawy jajnik dzisiaj ale cycki bolą jak na okres [emoji31]
Zaczęłam przeglądać oferty pracy i mój staruszek laptop się przegrzał i wyłączył heh
 
a jestem ciekawa co z moimi testami alergicznymi. mialam 31 lipca na rekach. i 24 wrzesnia mam miec chemiczne na plecach. ciekawe czy w ogole moge je miec. musze sie zorientowac.
moja rehabilitacja na achillesy tez juz odpada a na bank TENS.

Wyniki po 13tej!!! i pojade po nie rowerem chyba nie ma co popadac w paranoje?
Jesli jezdzilas przed ciaza to nie ma co popadac w paranoje i z tego rezygnowac [emoji6]
Ja jezdzilam prawie całą ciążę, nawet kilka dni przed porodem wiec śmiało [emoji6]
 
O a mnie ciągnie lewy jajnik i cycki bolą po bokach dziwnie, na okres ogólnie mnie nie bolą. ;)
U mnie ból po bokach to na @ właśnie ;( za to swędzenie sutków to był mój pierwszy objaw przy ciążach a tu ni ma

Za godzinę muszę wychodzić do pracy a tak nie nie chce :( mam nadzieję że dzisiaj szybko mi minie ta zmiana
 
Jesli jezdzilas przed ciaza to nie ma co popadac w paranoje i z tego rezygnowac [emoji6]
Ja jezdzilam prawie całą ciążę, nawet kilka dni przed porodem wiec śmiało [emoji6]
nie jezdze regularnie ale w kazdym tyg cos tam machne rowerkiem. wczoraj na bete pojechalam bo szybciej niz isc a zawsze mloda na swoim jedzie i ammy od razu jakas przejazdzke razem.
 
U mnie dziś 23 DC 6 dpo.
Powiem Wam, że powoli zaczyna mnie śmieszyć mój organizm i moje zachowanie [emoji23][emoji23]
Doszukuje się objawów ciąży, interpretuje cały swój dzień pod to.
1 ból sutków - objaw ciąży, ale tez może być to związane z wieloma innymi czynnikami
2 senność - objaw ciąży, ale tez lubię pospać i się polenić, a ostatnio mam ku temu sposobność, a im więcej człowiek śpi, tym bardziej jest zmęczony.
3. Biegunka - mogłam zjeść coś co mi zaszkodziło
4. Częste oddawanie moczu - jest gorąco, wiec więcej pije siłą rzeczy toaleta częściej odwiedzana
5. Wrażliwość na zapachy cóż zwyczajnie lodówka wola o wyczyszczenie [emoji23][emoji23][emoji23]

I tak to można mnożyć.
Także trochę luzuje majty.
W piątek zrobię bete. I wszystko będzie jasne. W weekend wesele brata także wole wiedzieć czy odstawić %

Z racji, że to nasz ostatni cykl starań przed ślubem, to postanowiłam, że jak się nie uda, to wezmę się ostro za ćwiczenia, żeby być fit tego wielkiego dnia [emoji173]️[emoji173]️
Uśmiałam się pozytywnie z tej twojej wiadomości...czuje że się uda! Trzymam kciuki mocno! :laugh2:
 
U mnie ból po bokach to na @ właśnie ;( za to swędzenie sutków to był mój pierwszy objaw przy ciążach a tu ni ma
Ja właśnie czuję identyczną senność jak przy pierwszej ciąży. ;) Kolejnym objawem był własnie delikatny ból piersi no i pod koniec 5tc zauważyłam rozstępy na piersiach. ;) No i brzuch bolał też jak na @. Tylko nie ciągnął mnie jajnik/jajowód bo ciąża dopiero tam się rozwijała. Teraz może mnie nadmiernie ciagnąć przez to, że operowany jajowód był.
Zobaczymy jak to będzie teraz.
 
reklama
A żeby sobie umilić czas włączyłam sobie super składankę, którą wręcz musimy mieć na weselu, wiadomo nie całą ale kilka utworów. :D Do cywilnego zostały lekko ponad dwa tygodnie, ale najbardziej nie mogę doczekać się humanistycznego i wesela. :) Mam nadzieję, że będę już w dwupaku. ;)
 
Do góry