reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Janek ma rozmiar 22, zapas około 1cm - mierzone w sklepie. Ale kupiłam mu też sandały ze sztywną piętą z Emela i mimo że też super firma, to jednak zdecydowanie lepiej mu się na tym etapie sprawdzają bobuxy explorer. Dla mnie mega odkrycie :D sama bym w takich pośmigała [emoji14] a jak za niecałe 120 upolowane to rewelacja... Ja dałam stacjonarnie 180 [emoji15] ale i tak uważam że warto. Mogę kupić 3 bluzki mniej, ale dołożyć do porządnych bucików i nie szkoda mi kasy :) dziecko wiąże się z wydatkami [emoji2370]
 
reklama
Osobiście bym pierwszych butów przez internet nie kupiła, lepiej pojechać do sklepu w którym ktoś się zna i nie zamykać się na daną firmę bo lepiej porównać różne i wybrać najlepiej dopasowana do naszych potrzeb. Jeśli dziecko jeszcze nie chodzi dobrze wystarczy kupić kapcie no Befado czy innej dobrej firmy ze skórzaną wkładką, cena do 60 zł.
 
Osobiście bym pierwszych butów przez internet nie kupiła, lepiej pojechać do sklepu w którym ktoś się zna i nie zamykać się na daną firmę bo lepiej porównać różne i wybrać najlepiej dopasowana do naszych potrzeb. Jeśli dziecko jeszcze nie chodzi dobrze wystarczy kupić kapcie no Befado czy innej dobrej firmy ze skórzaną wkładką, cena do 60 zł.
Przymierzaliśmy od koleżanki te same :) zawsze można też zwrócić, u nas jedynie są Emele stacjonarnie i Kornacki, które absolutnie mnie nie przekonują [emoji85]
 
Mierzyłam na miejscu. Miała 12,5cm kupiłam na 14. Wcześniej zamówiłam przez net i były dobre po opiniach innych jednak nie ten typ. Z numerem to jest meksyk, bo to co piszą to nie ma nic wspólnego. Jeśli do wózka miałaś już z adika to już się nie odzywam, bo my zwykle niechody ;) dla mnie taka cena nie ma sensu na tym etapie.
Czekam na info od chodzących które się sprawdziły, miękkie.(narazie clarksy były tylko super)
Właśnie chyba do daichmana muszę isc, bo są bardzo polecane.
Bobuxy są naprawdę fajne, znajomej synek ma i oglądałam je na tych urodzinach, widziałam jak w nich chodzi i dla mnie to też rewelacja :)
U nas wszystkie dzieci miały oryginalne adidasy jako pierwsze buty do wózka, chyba, że wypadała to zima, nie żałuję kupiłam je w lutym zdecydowanie większe, kolejne kupuję w lipcu, 140 zł na pół roku gdzie dostanie je w spadku Igiego kuzynka, a na końcu może je jeszcze sprzedam za 50 zł to naprawdę nie jest ogromna suma przeliczając na miesiące:)
 
Janek ma rozmiar 22, zapas około 1cm - mierzone w sklepie. Ale kupiłam mu też sandały ze sztywną piętą z Emela i mimo że też super firma, to jednak zdecydowanie lepiej mu się na tym etapie sprawdzają bobuxy explorer. Dla mnie mega odkrycie :D sama bym w takich pośmigała [emoji14] a jak za niecałe 120 upolowane to rewelacja... Ja dałam stacjonarnie 180 [emoji15] ale i tak uważam że warto. Mogę kupić 3 bluzki mniej, ale dołożyć do porządnych bucików i nie szkoda mi kasy :) dziecko wiąże się z wydatkami [emoji2370]
Wychodzę z tego samego założenia :) nie raz sama wydaje więcej na "głupoty" :)
 
Dziewczyny, ale odchodząc od tematu butów, potrzebuję kilku porad :) za tydzień wyjeżdżamy i moje pytanie czy zabierać Igorowi zabawki ? Wiecie w domu to on je omija szerokim łukiem i chodzi za mną w kuchni albo patrzy co wyrzucić z szuflady czy szafki, ale jednak tam będzie miał ograniczone możliwości otwierania wszystkiego i wszędzie, z ubraniami radzą mi brać wszystko co przyklei mi się do ręki [emoji86] nie wiem jak będzie z usypianiem, ale chyba jakoś ogarnę, w domu od dwóch nocy śpi w swoim pokoju, a od kilku dni nie usypiamy się już na rękach tylko wkładam go do łóżeczka i czytam książeczki :)
Planujemy wyjechać w nocy żeby większość trasy przespał, ale nie chciałabym go wybudzać tylko najlepsi jakby wstał na mleko, a z tym bywa różnie więc zobaczymy [emoji85] powrót planujemy wieczorem żeby to była pora snu Igora i może też jakoś to będzie [emoji86]
Leki ? Paracetamol, Ibuprom czy coś jeszcze ?
Kapiecie normalnie pod prysznicem czy braliście wanienkę ? Nie wiem czy są jakieś podkładki żeby nie siadał bezpośrednio na płytkach czy w brodziku [emoji848]
 
Osobiście bym pierwszych butów przez internet nie kupiła, lepiej pojechać do sklepu w którym ktoś się zna i nie zamykać się na daną firmę bo lepiej porównać różne i wybrać najlepiej dopasowana do naszych potrzeb. Jeśli dziecko jeszcze nie chodzi dobrze wystarczy kupić kapcie no Befado czy innej dobrej firmy ze skórzaną wkładką, cena do 60 zł.
Nie kazdy mial taką możliwość.. my w czasie pandemii w kwietniu mielismy wszystko dosłownie zamknięte.. mielismy mozliwosc tylko w internecie chyba ze jezdzilabym i szukala w Poznaniu ale i to ryzykowne bo policja zatrzymywala i pytala w jakich celach podroz.. jeśli nie zawodowych to zawracali albo mandaty dawali. Teraz jest juz niemalze zycie normalne.. sama szukam jakis bucików dla młodego..nasze Nike juz za małe i blizej jesieni trzeba uzupelnic buty malemu.
 
reklama
Dziewczyny, ale odchodząc od tematu butów, potrzebuję kilku porad :) za tydzień wyjeżdżamy i moje pytanie czy zabierać Igorowi zabawki ? Wiecie w domu to on je omija szerokim łukiem i chodzi za mną w kuchni albo patrzy co wyrzucić z szuflady czy szafki, ale jednak tam będzie miał ograniczone możliwości otwierania wszystkiego i wszędzie, z ubraniami radzą mi brać wszystko co przyklei mi się do ręki [emoji86] nie wiem jak będzie z usypianiem, ale chyba jakoś ogarnę, w domu od dwóch nocy śpi w swoim pokoju, a od kilku dni nie usypiamy się już na rękach tylko wkładam go do łóżeczka i czytam książeczki :)
Planujemy wyjechać w nocy żeby większość trasy przespał, ale nie chciałabym go wybudzać tylko najlepsi jakby wstał na mleko, a z tym bywa różnie więc zobaczymy [emoji85] powrót planujemy wieczorem żeby to była pora snu Igora i może też jakoś to będzie [emoji86]
Leki ? Paracetamol, Ibuprom czy coś jeszcze ?
Kapiecie normalnie pod prysznicem czy braliście wanienkę ? Nie wiem czy są jakieś podkładki żeby nie siadał bezpośrednio na płytkach czy w brodziku [emoji848]
U nas zabawki sa bardzo cenne ale maly lubi sie bawic. Ma swoje ulubione. Z usypianiem nie pomogę.. ja wkladam do lozeczka i wychodze z pokoju. Wracam po ok 10min i widze ze spi juz spokojnie wiec ten stres nas omija. Ja z lekow wzielam pedicetamol, ibum, krople do nosa, saszetki na biegunke, krem z filtrem, na komary i kleszcze, ksiazeczke malego, krem na odparzona pupę w razie czego no i u nas kosmetyki do kąpieli biorę bo stacjonarnie ciezko dostac i musze zamawiac online.. bo takie dla nas to kupuje na miejscu zeby sie nie pakowac jak do wyprowadzki.
 
Do góry