reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Igor od początku miał buty do wózka, za adidasy z Nike zapłacę też podobną kwotę, a może za chwilę zacznie dreptać to nie potrzebnie dwa razy wydawać pieniądze :) nie wszędzie może dreptać na dworze bez butów bo nie wszędzie są ku temu warunki :) w domu oczywiście chodzi na bosaka [emoji847]
Ja już wiem, że nie ma co wydawać na zapas. Bardzo szybko rośnie stopa. Wszystkie buty z okresu dreptania przy chodzeniu były małe.
 
reklama
Ja już wiem, że nie ma co wydawać na zapas. Bardzo szybko rośnie stopa. Wszystkie buty z okresu dreptania przy chodzeniu były małe.
Całkiem możliwe :)) nie zmienia to faktu, że za adidasy wydała bym podobną kwotę więc wolałam bobuxy :)) jak potrzebujesz dla małej to spójrz sobie bo mają teraz bardzo duże wyprzedaże i za Xplorery dałam 118 zł [emoji4] więc sama widzisz, że naprawdę bardziej się opłacało kupić te niż inne, do których nie była bym przekonana :)
W H&M zwykłe adidasy kosztują 70 zł, a komfort nawet samego noszenia jest nieporównywalny nawet w wózku czy na placu zabaw :)
 
Całkiem możliwe :)) nie zmienia to faktu, że za adidasy wydała bym podobną kwotę więc wolałam bobuxy :)) jak potrzebujesz dla małej to spójrz sobie bo mają teraz bardzo duże wyprzedaże i za Xplorery dałam 118 zł [emoji4] więc sama widzisz, że naprawdę bardziej się opłacało kupić te niż inne, do których nie była bym przekonana :)
W H&M zwykłe adidasy kosztują 70 zł, a komfort nawet samego noszenia jest nieporównywalny nawet w wózku czy na placu zabaw :)
Reeboki kupiłam w przecenie z 120 około za 45. Nie jestem zadowolona jak większość kobiet z mojego wątku. To nie są buty z atestami, sztywne, nie dla takich malizn.mysle, że podobnie jest z adidasem. Hm mam to samo zdanie. Oczywiście są wyjątki, mierzenie pozwala to zweryfikować. U nas w kwarantannie był wybór online.
Ja na tą chwilę już nie zamówię przez internet. Trzeba sprawdzić na żywo. Zbyt wiele kasy poszlooooo
 
Reeboki kupiłam w przecenie z 120 około za 45. Nie jestem zadowolona jak większość kobiet z mojego wątku. To nie są buty z atestami, sztywne, nie dla takich malizn.mysle, że podobnie jest z adidasem. Hm mam to samo zdanie. Oczywiście są wyjątki, mierzenie pozwala to zweryfikować. U nas w kwarantannie był wybór online.
Ja na tą chwilę już nie zamówię przez internet. Trzeba sprawdzić na żywo. Zbyt wiele kasy poszlooooo
Też do wózka mieliśmy z Adidasa i one są dobre, ale albo tylko do wózka albo dla dobrze chodzącego dziecka :/ ja za Igora dałam 140 zł w Deichmannie [emoji85] dlatego teraz zdecydowanie wolałam bobuxy w tej cenie [emoji85]
 
Nie wystarcza. Ile cm ma stopy rzeczywistej ? Zamawia się o 2 więcej
Kierowałam się poradami na stronie mama fizjoterapeuta gdzie jest napisane, że powinny być większe o 8-10 mm :) na stronie bobuxa po podaniu długości stopy też wyskoczył mi rozmiar 20 gdzie ma mieć 11 mm luzu :) zresztą bardzo podobny model mu przymierzałam bo koleżanki synek miał i jeszcze było sporo zapasu :)
 
reklama
Kierowałam się poradami na stronie mama fizjoterapeuta gdzie jest napisane, że powinny być większe o 8-10 mm :) na stronie bobuxa po podaniu długości stopy też wyskoczył mi rozmiar 20 gdzie ma mieć 11 mm luzu :) zresztą bardzo podobny model mu przymierzałam bo koleżanki synek miał i jeszcze było sporo zapasu :)
Mierzyłam na miejscu. Miała 12,5cm kupiłam na 14. Wcześniej zamówiłam przez net i były dobre po opiniach innych jednak nie ten typ. Z numerem to jest meksyk, bo to co piszą to nie ma nic wspólnego. Jeśli do wózka miałaś już z adika to już się nie odzywam, bo my zwykle niechody ;) dla mnie taka cena nie ma sensu na tym etapie.
Czekam na info od chodzących które się sprawdziły, miękkie.(narazie clarksy były tylko super)
Właśnie chyba do daichmana muszę isc, bo są bardzo polecane.
 
Do góry