reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Pamiętasz jak wysłałam fotki brzuszka w 7czy 8 tyg jak byłam??
Niestety ale nie pamiętam [emoji57]
Chyba wszystkie staraczki pamiętam które byly w czasie moich starań jak i nawet kiedy sie juz udalo mocno kibicowałam i kibicuje kazdej. U nas super. Maly ma 10.5 miesiąca maly rozrabiaka i wymuszacz chwilami. Oboje jestesmy chorzy od tygodnia . Dwie infekcje raz za razem. Ale teraz na wieczór czujemy sie oboje super.
To mój kawaler
Zobacz załącznik 1090874

A co u ciebie???
Zdrówka dla was [emoji8]
Fifi jak zwykle uroczy [emoji7]
 
Coś wam pokaże ostatnio taki brzuszek miałam w 7 czy 8 tc A od wczoraj wyglądam tak ;)
 

Załączniki

  • 20200308_190421.jpg
    20200308_190421.jpg
    565,2 KB · Wyświetleń: 74
Mam nadzieje że wychodzimy na prostą. A jak u was? Trzymacie sie jeszcze?
No u nas już dobrze, oby już teraz nic się nie przypaletalo.... [emoji51]
Ogólnie młoda zaczyna chodzić coraz odważniej, szkoda tylko że jeszcze nie ogarnia że może sobie krzywdę zrobić... Wczoraj tak przywalila głowa w stół że myslam że będzie wielki guz i siniak na czole ale na szczęście ma tylko nieduży ślad..

 
No u nas już dobrze, oby już teraz nic się nie przypaletalo.... [emoji51]
Ogólnie młoda zaczyna chodzić coraz odważniej, szkoda tylko że jeszcze nie ogarnia że może sobie krzywdę zrobić... Wczoraj tak przywalila głowa w stół że myslam że będzie wielki guz i siniak na czole ale na szczęście ma tylko nieduży ślad..

Pieknie chodzi!!!! Mala zdolna Daga :) Filipowi narazie sie nie spieszy.. czasem sie pusci ale jak ogarnia ze sie puscil od razu kuca i siada na dupe.. a widze ze jest stabilny i często stoi podpiera sie reka o cos nawet dobrze nie dotykajac. No ale nie jego czas. Za to Daga jest the best :)
 
reklama
U mnie zmiany i to dużo jak zapewne pamiętasz straciłam moja fasolinke w 12tc :( to był rok 2018 w lutym zeszłego roku rozstalam się z partnerem z którym byłam 10 lat (nie pytaj dlaczego:) obecnie mam nowego partnera i kto wie może i małego gościa:) okres mam dostać w sobotę ale coś mi się objawy nie zgadzają na @ :)
A to dopiero czekasz na @! Trzymam kciuki za to żeby nie przyszedł! 😍
 
Do góry