reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Byłam w przychodni. Szybciej się zarazi w sklepie niz tam. Zero ludzi wszystko odgrodzone taśmami, lekarze w wielkich plastikowych maskach.
Dobrze, że poszłam. Ma zapalenie oskrzeli. Mamy antybiotyk.
Mąż dzwonił, że zaczyna się kwarantanna w wojsku. Lekarz da mu L4 od poniedziałku na tydzień. Dobrze, że chociaż to udało mi się też załatwić i dostał też antybiotyk, bo chory.
Z tego co mówił, przychodnie też będą zamykać....
Uważam, że bez potrzeby nie powinno się teraz nigdzie płatać, sama biegłam z duszą na ramieniu, ale na spacery chodzić nie będziemy nawet jakby zdrowa była. Przeczekam ile się da.
 
Byłam w przychodni. Szybciej się zarazi w sklepie niz tam. Zero ludzi wszystko odgrodzone taśmami, lekarze w wielkich plastikowych maskach.
Dobrze, że poszłam. Ma zapalenie oskrzeli. Mamy antybiotyk.
Mąż dzwonił, że zaczyna się kwarantanna w wojsku. Lekarz da mu L4 od poniedziałku na tydzień. Dobrze, że chociaż to udało mi się też załatwić i dostał też antybiotyk, bo chory.
Z tego co mówił, przychodnie też będą zamykać....
Uważam, że bez potrzeby nie powinno się teraz nigdzie płatać, sama biegłam z duszą na ramieniu, ale na spacery chodzić nie będziemy nawet jakby zdrowa była. Przeczekam ile się da.
Zdrowka dla was!!!! Ja juz tez sie zastanawiam czy nie mam oskrzeli zajetych. Noc była straszna nie mogłam w ogole spac taki kaszel mnie męczył.. musialam siedzidc bo inaczej sie nie dało. Filip tez wciaz poplakuje... Troche wiecej sie bawi.. nadal ma luzne kupki.. co prawda malenkie ale jak woda.. nie mam juz sily..
 
Zdrowka dla was!!!! Ja juz tez sie zastanawiam czy nie mam oskrzeli zajetych. Noc była straszna nie mogłam w ogole spac taki kaszel mnie męczył.. musialam siedzidc bo inaczej sie nie dało. Filip tez wciaz poplakuje... Troche wiecej sie bawi.. nadal ma luzne kupki.. co prawda malenkie ale jak woda.. nie mam juz sily..
Na tą chwilę to chyba taki 'ostatni' moment żeby odwiedzić osobiście lekarza.
 
reklama
Ciekawe czy laboratorium w poniedziałek będzie otwarte. Ja już mam gardło bolące i suchy kaszel, ale właśnie tak przez to gardło ten kaszel, drapie mnie okrutnie. A i siedzę w pracy, pełno ludzi mam a to sex shop, myślałam, że ludzie darują sobie takie zakupy. A tu nawet chorzy przychodza! Po każdym kliencie myje ręce i to co dotykałam przed myciem. Może pomyślicie, że swiruje ale kuźwa nie chce być chora... Jedna dziewczyna w naszym sklepie poszła na l4 bo ją rozłożyło, zostałyśmy we dwie, a sklep musi być otwarty i koniec...
 
Do góry