reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Hej dziewczyny! Śliczne te Wasze dzieciaczki[emoji3531][emoji3531][emoji3531]

Ja jutro jadę do szpitala, albo będę miała wywoływany poród, albo będzie CC. Lekarz podejmie decyzję po badaniu i mierzeniu wszystkiego. Szymek nie zdecydował się sam wyjść i raczej nie zapowiada się żeby tak się stało a ma już pewnie ze 4 kg[emoji4][emoji6] no i mam terminn z OM na 26.09 więc już czas[emoji6] bo termin z USG to już dawno minął [emoji6]

Także mam nadzieję, że niedługo będę mogła Wam się pochwalić moim glizdolkiem małym [emoji7][emoji7][emoji7][emoji6]

Oby rozkręciło sie u ciebie samo. Zawsze nawet jak cc to nie na zimnej macicy. Trzymam kciuki i czekamy z Tobą na Szymusia [emoji173]️
 
reklama
Gotowa do startu haha
IMG_20190925_093109.jpg
 
Paulinka u chłopców podobno wszystko idzie wolniej
Mój to wyjątkowy nygus [emoji85] mamy lekką asymetrię głowy i mamy ćwiczenia+jedno na trzymanie główki bo na razie to podnosi i dziobie tą głową i wiesz,że jak przechodzę do tego ćwiczenia przekładam go na brzuch to on idzie spać albo leżeć no masakra jakaś siłą mu tej głowy nie podniosę,a ten cwaniaczek nie chce się męczyć
 
Karmisz małego piersią ? :) u mnie nadal laktator :/
Karmię mieszanie ale już coraz mniej jest w piersiach. To bardziej na przytulanie bo mój Syncio lubi jeść, ma już 9 kg.
Podziwiam za laktator bo dla mnie nie było takiej opcji więc albo musiał się nauczyć albo byłby tylko na butelce. Kiepsko się u mnie ściągało laktatorem, dziecko jest lepszym ssakiem. Dlatego podziwiam ściąganie przy maleńkim dziecku bo brakuje czasu na sen. Bardzo jesteś dzielna i nie martw się na zapas te pierwsze trzy miesiące to moim zdaniem mało wesoły czas, jak dziecko jest takie mało kontaktowe tylko jeść spać brzuszek, kupka i w kółko to samo. A teraz zaczyna się dopiero radość, gaworzy, wymachuje rączkami, śmieje się widać że reaguje na innych.
Mój Syncio chory niestety, katar miał niby tylko ale dostał antybiotyk i siedzimy w domu. Zaflegmiony cały byle tylko mu pomogło i nie skończyło się szpitalem. Trzymajcie kciuki.
 
reklama
Do góry