reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dobrze ze macie monitoring i kurtka sie znalazła :)
U nas nie ma kamer. Wiec jak cos pojdzie to juz na amen. [emoji849]
U nas znowu wszystko w kamerach a rodzic do szkoly moze wejsc tylko kawalek i jak chce dziecko to musi zglosic woznej. Tylko wozna moze isc po dziecko. Tym sposobem rodzice nie plączą sie po szkole i tez minimalizuja ryzyko porwan i innych nieprzewidzianych sytuacji.
 
U nas znowu wszystko w kamerach a rodzic do szkoly moze wejsc tylko kawalek i jak chce dziecko to musi zglosic woznej. Tylko wozna moze isc po dziecko. Tym sposobem rodzice nie plączą sie po szkole i tez minimalizuja ryzyko porwan i innych nieprzewidzianych sytuacji.

To jest spoko. U nas rodzice sie kręcą, mało bo mało, ale jednak jak odbierasz ze świetlicy to wchodzisz na legalu. Niby sprawdzają dowód jak nie znają kogos, ale wiesz.... [emoji849]


Suwaczek juz od dzis na 7 okienku u nas! [emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]
 
Kochana ten przewijak zamawialas ze strony jeśli tak poproszę o linka z góry dziękuję [emoji6]
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa [emoji3526]
Co do brzucha nie pamiętam żeby w pierwszej ciazy mi opadł więc może teraz wcale nie opadnie [emoji6]

Co do wód to też mam strach żeby mi gdzieś na zakupach nie odeszły [emoji85] z młodym to odeszły mi jak już byłam w szpitalu i akurat szłam na kolejne badanie do poloznej i po tym od razu trafiłam na porodowke i pod oxy [emoji14]

No i tak ostatecznie wygląda nasz kącik dla małej [emoji3590][emoji3590]Zobacz załącznik 978059Zobacz załącznik 978060
 
Kochana ten przewijak zamawialas ze strony jeśli tak poproszę o linka z góry dziękuję [emoji6]
Kochana ja te kamode kupiłam już dawno dawno [emoji6]
Ale tu masz linka do sklepu gdzie można taką kupić [emoji6]

 
Już znalazłam ale dziękuję bardzo [emoji8]
Kochana ja te kamode kupiłam już dawno dawno [emoji6]
Ale tu masz linka do sklepu gdzie można taką kupić [emoji6]

 
Super wiadomości [emoji7][emoji7][emoji7]
Co do doradczyń to się z tobą zgadzam. Przynajmniej w tym szpitalu
[/QU
Masz widzę jak najgorsze zdanie o naszym szpitalu. Ale wezmę ich trochę w obronę. Uważam ze sie starają i i trochę bardziej szanują pacjentki. A neonatologia to już w ogóle super się stara i uwazam ze moje dziecko lepiej nie mogło trafic. Przebadali go wzdłuż i wszerz mimo że nie musieli bo jest tak zwanym póżnym wczesniakiem i nie wszystkie procedury go obejmowały. Lekarka prowadzaca sama przychodzi i opowiada co się dzieje, dlaczego robią tak a nie inaczej. Nie trzeba się prosić o informacje. Gdybym urodziła w zwykłym szpitalu tzn o pierwszym stopniu referencyjności nie miałabym tego wszystkiego tylko przewieżli by go na oddział o wyzszym stopniu refer.
 
Może faktycznie patrzę przez pryzmat co tam sama przeżyłam+ co ostatnio widziałam jak moja przyjaciółka leżała.
Co do położnych w sumie nic nie mam do nich, wiadomo też to też ludzie, mają swoje humory i też zależy na jaki dzień się trafi. Mogę to zrozumieć. Jak byłam w odwiedzinach to zawsze były miłe i zawsze można było pogadać z nimi.
Co do neatologii to przyjaciółka też mówiła że całkiem dobrą opieka. Ona za to miała ścięcie z ordynatorem wcześniaków bo wyzwał ją od najgorszych że po tygodniu wypisuje się sama ze szpitala, nie czekając na dzieci, mimo że mówiła że musi wyjść bo jej starsza trójka jest w domu a jej były mąż wraca do pracy zza granicę. I że do chłopców będzie przyjeżdżać codziennie. Wyzwał ją od najgorszych, tak się zaperzył że zaczął gadać że takie kobiety nie powinny mieć dzieci. Wyobrażasz sobie takie potraktowanie kobiety która niedawno urodziła, dzieci ma na wczesniakach w ok inkubatorach, boisz się o życie ich, do tego martwisz się jak trójka starszych w domu bo od ponad dwóch tyg ich nie widziałaś? Dla mnie to całkiem nie profesjonalne. Za to ta starsza lekarka bardzi fajna.

Wiesz, mam nadzieję że ta ciąża przebiegnie w spokoju, i nie będę musiała tam jechać. Bo tylko ten szpital przyjmuje wcześniejsze porody u nas w mieście.


@Malina dobrze że kurtka się znalazła, ale po jakie licho ktoś ją wziął [emoji15] i nas w przedszkolu na szczęście nic nam nie zginęło jeszcze a nie raz młody jakieś zabawki zostawiał w półce w szatni, albo dzieciaki zostawiają hulajnogi.
Za to u nas na klatce ktoś zwinął kiedyś sąsiadki synowi kozaki w r. 28 sprzed drzwi mieszkania.
Pamiętam czasy jak u mnie w miasteczku w bloku na klatce stały wózki i nikt ich nie kradł.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maliina bardzo fajny przyrost wagi. Kilogram to norma w pierwszym miesiącu. Niech Filip zdrowo rośnie [emoji4]
Mojemu Wiktorowi w zeszłym roku w przedszkolu zginęła koszula. Zdjął i po południu nie było. Pytałam wtedy Pań ale nikt nic nie wiedział. Po kulki dniach wróciła w worku na ubranka które ma każde dziecko. Ktoś musiał zabrać omyłkowo cały worek z ubraniami mojego syna. Ale oddał [emoji6]

rilla super! To juz w domu jesteście razem? Jak tam na swoim z synkiem?

Kamila ja też liczyłam na wcześniejszy poród haha w każdej ciąży, a tu każdy dzidziuś mój z terminu lub po. Ale warto czekać. Już lada moment chociaż wiem że te dni są trudne.
Fajny macie kącik dla malutkiej.

Martoosia ja też miałam nisko brzuch przez jakiś czas. To chyba nie zbyt dobry wyznacznik.[emoji6]

Moja mała już nie zasypia sama tak pięknie ale nadal jest aniolkiem moim [emoji7]
Ja mam za to dużo mleka, chętnie oddam którejś z was [emoji11]
 
Do góry