reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Cześć kochane, jak samopoczucie?
Która pierwsza ma zamiar się rozpakować?

Pozdrawiam Was.

ps. Coś tu cicho u Was? gdzie w końcu jesteście tu czy tam na starym?
 
reklama
Cześć kochane, jak samopoczucie?
Która pierwsza ma zamiar się rozpakować?

Pozdrawiam Was.

ps. Coś tu cicho u Was? gdzie w końcu jesteście tu czy tam na starym?

Mi wczoraj zalozyli pessar. Nie chcialabym sie za szybko rozpakowac bo synek by nie mial szans! Dopiero 21tc leci
 
Cześć kochane, jak samopoczucie?
Która pierwsza ma zamiar się rozpakować?

Pozdrawiam Was.

ps. Coś tu cicho u Was? gdzie w końcu jesteście tu czy tam na starym?
Ja jeszcze mam 3 miesiace. Ostatnio mam problem ze spojeniem łonowym, boli jak sie ruszam, siedze, przekrecam w nocy. Na szczescie sie nie rozchodzi, po prostu duzo przytylam i jest przeciazone. Mam sie oszczędzać i pilnować diety [emoji4]
Mi wczoraj zalozyli pessar. Nie chcialabym sie za szybko rozpakowac bo synek by nie mial szans! Dopiero 21tc leci
To oszczedzaj sie teraz! Trzymam kciuki zeby pessar trzymal jak najdluzej [emoji8]
 
Ja jeszcze mam 3 miesiace. Ostatnio mam problem ze spojeniem łonowym, boli jak sie ruszam, siedze, przekrecam w nocy. Na szczescie sie nie rozchodzi, po prostu duzo przytylam i jest przeciazone. Mam sie oszczędzać i pilnować diety [emoji4]To oszczedzaj sie teraz! Trzymam kciuki zeby pessar trzymal jak najdluzej [emoji8]
Staram sie ale ciezko przy 1,5 rocznym dziecku ;p
 
Tak, przy takim maluszki (miałam podobny wiek, tylko już mała była urodzona jak 15 miesięcy miał) to ciężko wymaga to nie lada pomysłowości od mam ale trudno. Też się tak da. Trzymam kciuki!

Passar miałam, zawdzięczam mu wiele. Będzie dobrze!

U mnie dobrze, kula się do przodu. Dzieciaki troszkę się pochorowaly ale idzie ku lepszemu
 
Moje prenatalne wwyszly prawidlowo. dzidzia ma 63mm, odpowiada 12+5, glowka w normie wielkoscia jak z OM 13+1.
serduszko 160u/min w koncu moglam uslyszec!! :)
pecherzyk ciazowy: owalny , NT: 2,2
zarys tułowia: prawidlowy, kosc nosowa: widoczna. Termin porodu 21 kwietnia.
obraz "motyla" mózgu prawidlowy, powloki jamy brzusznej ciagle, cewa nerwowa szczelna, spektrum przeplywu przez zastawkę trojdzielna i przewod zylny - nie do oceny. no i tutaj musze wam powiedziec masa wzruszen byla. dzidzioł tak fikal krecil sie i skakal ze nie szlo go badac. musialam sie obkrecac, kaszlec prowokowac czorta malego.. Pani dr stwierdzila ze niezly skoczek zamieszkuje.
No i prawdopodobnie synek ale mowila zeby jeszcze spokojnie podchodzic do tego.
jestem zadowolona z badania Pani ladnie tlumaczyla, monitor swoj mialam nad glową i wszystko moglam sledzic.
zalaczam kilka fotek :)
 

Załączniki

  • IMG_20181015_200934.jpg
    IMG_20181015_200934.jpg
    418,8 KB · Wyświetleń: 83
  • IMG_20181015_201158.jpg
    IMG_20181015_201158.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 88
  • IMG_20181015_201210.jpg
    IMG_20181015_201210.jpg
    425,1 KB · Wyświetleń: 91
  • IMG_20181015_201134.jpg
    IMG_20181015_201134.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 86
Cześć dziewczyny.Jak dziś się czujecie? Ja mam mega lenia ale czas spiąć tyłek i zrobić jakiś obiad,wstawić pranie,ogarnąć bajzel.Dzieciaki o 14 wrócą ze szkoły i chciałabym mieć już wszystko na tą godzinę gotowe.Nie znacie jakiś krasnoludków co by za mnie to zrobiły??:p;)
 
reklama
Do góry