reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Toska ostatnio też nieodkładalna. Dziś nas trochę ratuje nowa samobujająca huśtawka
IMG_7090.jpg
 
reklama
Jak powtarzalam w tamtym tygodniu to Prolaktyna 17 (nie robilam po obciazeniu). Jakie trafię do gina to wspomnę o tym to moze mnie wyślę jeszcze na ponowne badania.
Oj tak po ostatnim cyklu odechciało mi sis skutecznie testowac przed terminem [emoji14] chociaz w 4 tym cyklu tez mialam jakies cienie w terminie @ i dwa dni po terminie, ale @ dotarla spóźniona i obfita (myslalam wtedy ze moze to byla biochemiczna wtedy ale bety nie sprawdzalam), no ale po kolejnych cieniach z 5 cyklu to juz nie wiem i już chyba nawet nie mam głowy by to analizować. Zobaczymy co gin powie jak się w koncu do niego umowie xD.

No za dlugo to się nie nacieszylas ciąża [emoji14] ale za to jaki uroczy synuś teraz u boku ;) po porostu nie mógł sie tak bardzo doczekać żeby zobaczyć mamę, więc stwierdził że wyskakuje :) czaruś mały :)
Tak sobie to tłumacze [emoji14] a teraz na pewno myśli jaki ja byłem głupi,że pchałem się na świat, a w brzuszku ciepło, full jedzonka dopływało [emoji14] wiem,że 17 to ok, ale nie u każdego weź z nim pogadaj może dał by ci bromergon chociaż po pół tab i by załapało ja obie ciążę na bromergonie poczyniłam ;) i
 
Dziewczyny u mnie nowości z mlekiem [emoji1787] nie chciał pić Bebilonu Ha więc kupiłam Bebilon Profutura po dwóch podaniach tak go uczulił, że uszy napuchnięte fioletowe, wysypka na twarzy i plamy wokół ust masakra :/ pediatra kazała wrócić do HA, a jak będą występować reakcje alergiczne to mamy Bebilon Pepti, już zaczynam żałować dnia w którym zmniejszyłem ilość sesji, ale ja naprawdę nie wyrabiam już z tym ściąganiem, w domu trzeba wszystko zrobić, coś zjeść, Igor też potrzebuje wagi, a każde ściągnie to 30 min+umycie laktatora, nakarmienie Igora i za chwilę się okazuje, że kolejny raz trzeba ściągać :/
 
Toska ostatnio też nieodkładalna. Dziś nas trochę ratuje nowa samobujająca huśtawka
Zobacz załącznik 1028883
Huśtawka też kłuje w pupę [emoji23]polezy z 5min i ryk. Kupiliśmy karuzele i zero zainteresowania.
Ann może chusta by poratowala ?
Nie mam pojęcia o chustonoszeniu, ale jak tylko wpłynie mi macierzynkie to kupię chustę o się umowie na sesję. Chyba że cud się stanie i młoda polezy spokojnie [emoji23]
Dziewczyny u mnie nowości z mlekiem [emoji1787] nie chciał pić Bebilonu Ha więc kupiłam Bebilon Profutura po dwóch podaniach tak go uczulił, że uszy napuchnięte fioletowe, wysypka na twarzy i plamy wokół ust masakra :/ pediatra kazała wrócić do HA, a jak będą występować reakcje alergiczne to mamy Bebilon Pepti, już zaczynam żałować dnia w którym zmniejszyłem ilość sesji, ale ja naprawdę nie wyrabiam już z tym ściąganiem, w domu trzeba wszystko zrobić, coś zjeść, Igor też potrzebuje wagi, a każde ściągnie to 30 min+umycie laktatora, nakarmienie Igora i za chwilę się okazuje, że kolejny raz trzeba ściągać :/
Dlateho cię podziwiam. Sama widziałam jaki re to było męczące jak próbowałam rozkręcić laktacje i po karmieniu używałam laktatora.
 
U nas w grudniu były tylko dwa zbliżenia z finałem. Jedno przed obu i drugie po. Mój m. Uznał że wstrzymujemy się z staraniami i po nowym roku robimy kompleksowo badania i dopiero wtedy zaczniemy się na nowo starać. No i zrobiliśmy ale betę [emoji23] także ten tego hehe.

Dziewczynki co na trądzik niemowlęcy? Przecieram przegotowaną wodą ale nie schodzi. Co prawda jest kilka krosteczek ale są [emoji848]
Kochana polecam aderma exomega. Kup w necie bo miejscowo droga. Ja kupilam na allegro. Genialny emolient. Na ovufriend chyba wszystkie kwietniowki uzywaja i sa mega zadowolone. Dodatkowo jedna po konsultscji z alergologiem dostala zalecenie na to.. Ja kupilam sama i jak pediatra i polozna to zobaczyly pochwalily za wybor. Drogie ale naprawde świetne. Ja wzmocnilam ochrone i mamy zel do kapieli i krem do smarowania. Powiem jeszcze ze ciemieniuche tym zwalczylam bezpowrotnie.

Krem

Zel
 
reklama
Do góry