reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dziękuję kochane. Nie nastawiam się na nic, ale jeśli Wasz teoria się jakimś cudem sprawdzi to na pewno dam znać ;)
U nas w grudniu były tylko dwa zbliżenia z finałem. Jedno przed obu i drugie po. Mój m. Uznał że wstrzymujemy się z staraniami i po nowym roku robimy kompleksowo badania i dopiero wtedy zaczniemy się na nowo starać. No i zrobiliśmy ale betę [emoji23] także ten tego hehe.

Dziewczynki co na trądzik niemowlęcy? Przecieram przegotowaną wodą ale nie schodzi. Co prawda jest kilka krosteczek ale są [emoji848]
 
Hej słońce... aaa obecnie 6cs nam leci. W między czasie porobilam troche badań i poza tsh z którym walczylam chwilę (o ile można nazwać to walką, bo z 3,17 w 3 tygodnie z letroxem zbilam do 1,06 :p) to pozostałe w normie (Prolaktyna, progesteron, lh, fsh, ft3, ft4, anty-tpo). Ostatnio zaczęłam się też bawić z mierzeniem temperatury. Zeszły cykl z kolei zafundowal mi jakies cienie kresek na kilku testach, ktore nawet dziewczyny na grupie na zdjęciach też dopatrzyly, ale ostatecznie @ dostalam w terminie. To byl moment kiedy chyba pierwszy raz od początku starań przeżyłam takiego porzadnego doła i swoje musialam wypłakac, ale moze bylo mi to potrzebne (zreszta ktora z nas tego nie przechodziła). Także ten cykl jakos tak sobie nieco odpuscilismy, staranek poki co tyle co kot naplakal a owu na dniach, ale jakos mi nie zależy na tym cyklu, powiedzmy ze zbieramy siły do walki o kolejny :p. Planuje tez niebawem odwiedzić ginekologa i zobaczyc czy moze mi cos zaproponuje jeszcze co by można zrobić. Także no to jeszcze nie mój czas niestety [emoji14]

Śledzilam ostatnio kochana Wasz watek i nadrobilam i teraz staram się też sprawdzać juz bardziej na bieżąco co u Was. Widziałam ze mialas nieźle "przeboje" z malym, ale silnego masz tego syncia i cieszę się że cała historia skończyła się ostatecznie dobrze :)

P. S. Miło że o mnie pamiętasz jeszcze ;)
A jaką masz prolaktynę ? Bo ja żeby zajść w ciążę musiałam mieć max do 10 :/ z chwilą kiedy zaszłam miałam 7, robiłaś prolaktynę po obciążeniu ? Wiem, że niektórzy lekarze od tego odchodzą ale sama mam dwie koleżanki u których to blokowało ciążę i wiem, że jest ci trudno, ale nie rób testów przed @ ja kiedyś tak zrobiłam później żałowałam bo też cieni się naoglądałam a na USG @ za rogiem więc odpuść, ja w tej ciąży zrobiłam dwa dni po spodziewanej @ miałam całe 6,5 msc żeby się nacieszyć ciążą! ;) A i popieram dziewczyny mi gin w ciążowym cyklu powiedział, że nie miałam owu i trzeba poobserwować cykle i być może wdrożyć stymulację ! A tu popatrz jakie mam dużego gagatka ;) pochwalę się bo dostaliśmy robocze zdjęcia z sesji ;)

Ps jak mogę nie pamiętać skoro na tym samym wózku byłyśmy ty czekałaś za umową i Ja ;)
Screenshot_20190924-113441.jpeg
 
A jaką masz prolaktynę ? Bo ja żeby zajść w ciążę musiałam mieć max do 10 :/ z chwilą kiedy zaszłam miałam 7, robiłaś prolaktynę po obciążeniu ? Wiem, że niektórzy lekarze od tego odchodzą ale sama mam dwie koleżanki u których to blokowało ciążę i wiem, że jest ci trudno, ale nie rób testów przed @ ja kiedyś tak zrobiłam później żałowałam bo też cieni się naoglądałam a na USG @ za rogiem więc odpuść, ja w tej ciąży zrobiłam dwa dni po spodziewanej @ miałam całe 6,5 msc żeby się nacieszyć ciążą! ;) A i popieram dziewczyny mi gin w ciążowym cyklu powiedział, że nie miałam owu i trzeba poobserwować cykle i być może wdrożyć stymulację ! A tu popatrz jakie mam dużego gagatka ;) pochwalę się bo dostaliśmy robocze zdjęcia z sesji ;)

Ps jak mogę nie pamiętać skoro na tym samym wózku byłyśmy ty czekałaś za umową i Ja ;)Zobacz załącznik 1028785
Jak powtarzalam w tamtym tygodniu to Prolaktyna 17 (nie robilam po obciazeniu). Jakie trafię do gina to wspomnę o tym to moze mnie wyślę jeszcze na ponowne badania.
Oj tak po ostatnim cyklu odechciało mi sis skutecznie testowac przed terminem :p chociaz w 4 tym cyklu tez mialam jakies cienie w terminie @ i dwa dni po terminie, ale @ dotarla spóźniona i obfita (myslalam wtedy ze moze to byla biochemiczna wtedy ale bety nie sprawdzalam), no ale po kolejnych cieniach z 5 cyklu to juz nie wiem i już chyba nawet nie mam głowy by to analizować. Zobaczymy co gin powie jak się w koncu do niego umowie xD.

No za dlugo to się nie nacieszylas ciąża :p ale za to jaki uroczy synuś teraz u boku ;) po porostu nie mógł sie tak bardzo doczekać żeby zobaczyć mamę, więc stwierdził że wyskakuje :) czaruś mały :)
 
U nas w grudniu były tylko dwa zbliżenia z finałem. Jedno przed obu i drugie po. Mój m. Uznał że wstrzymujemy się z staraniami i po nowym roku robimy kompleksowo badania i dopiero wtedy zaczniemy się na nowo starać. No i zrobiliśmy ale betę [emoji23] także ten tego hehe.

Dziewczynki co na trądzik niemowlęcy? Przecieram przegotowaną wodą ale nie schodzi. Co prawda jest kilka krosteczek ale są [emoji848]
Mój się musiał wypryszczyć po prostu [emoji28][emoji1787] nagle z dnia na dzień samo zeszło
 
reklama
Do góry