reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Na poczatku filip mial bebilon bo w aptece w nocy nie szlo innego kupic... Smak nie roznil sie od mojego mleka za to jak kupilam hipp i zmienilam to smak sie roznil ale malemu smakuje i nie ma po nim żadnych problemow wiec trzymamy sje tego.
Też myślałam żeby przejść na hippa. Teraz piję enfamil ale też dosyć drogo wychodzi. Kiedyś było to jedno z najlepszych mlek na rynku ale chyba się pozmieniało tera
 
reklama
Też myślałam żeby przejść na hippa. Teraz piję enfamil ale też dosyć drogo wychodzi. Kiedyś było to jedno z najlepszych mlek na rynku ale chyba się pozmieniało tera
nie chce wyjsc na przesadną ale widzialam obecny ranking mlek i ich składy.. enfamil ma w sobie skladniki ktorych być nie powinno.
zerknij tutaj
 
Też myślałam żeby przejść na hippa. Teraz piję enfamil ale też dosyć drogo wychodzi. Kiedyś było to jedno z najlepszych mlek na rynku ale chyba się pozmieniało tera
Nam położna chwaliła Bebilon i Hippa. Nie wiem jakie opinie maja inne mleka. HiPP jest eko więc ma fajny sklad, u nas HA wyszło przypadkiem, takie mąż kupił, próbowałam zmienić na tańsze ale Zosia po innych miała problemy z brzuszkiem, a teraz prawie całkiem przeszliśmy na zwykłego Hippa Combiotic i już bez problemu.
@paulina1994 kurcze nie jestem pewna, zwykłego Combiotica kupowałam w butelkach jednorazowych, nie wiem czy HA jest też dostępny w wersji saszetek do zrobienia, na stronie Hippa są te buteleczki:
Dziewczyny pisały że jednorazowe saszetki różnych mlek są w Rossmanie.
 
A że tak spytam po co saszetki? zeby sprobowac zanim kupi sie cale opakowanie?
Tak, chociaż wiem że mamy na KP też takie kupuja, żeby mieć z czego zrobić mm od wielkiego dzwonu i nie kupować za każdym razem całego pudełka.
Edit: ja kupilam kilka buteleczek na nagle głody, np. jechaliśmy na zakupy i nie chciałam ciągnąć termosu, ani szykować mleka, które niewypite musiałam po 2 godzinach wylać, te butelki Hippa pasowały mi do smoczków Medeli i Dr Browna więc tylko zakrecalam i gotowe. Ciekawy artykuł wrzuciłas!
 
Sprobuj nan optipro plus ha. Sa saszetki i nawet jest w malych butelkach juz gotowe. U nas po hipp byly zatwardzenia okropne. (Chociaż u wielu bardzo dobrze sie sprawdza)
A na jakim jesteście ? Igor dostał wczoraj raz a dziś dwa razy MM i już nie mógł zrobić kupy wrażliwe to moje dziecko [emoji28] jak już zrobił to taką gęsta, a na piersi samej prawie,że woda...
U nas dziewczyna na wątku znowu pisała, że po nan mieli jakieś problemy z kupą o ile dobrze pamiętam więc pewnie każde dziecko inne
 
reklama
nie chce wyjsc na przesadną ale widzialam obecny ranking mlek i ich składy.. enfamil ma w sobie skladniki ktorych być nie powinno.
zerknij tutaj
Wiesz jak jest z mlekami mogą mieć idealny skład, a dziecko nie będzie tolerować :) może nie potrzebnie kupowałam to HA, ale mówili, że przy problemach z brzuszkiem jest lepiej trawiony no nic gdyby mu jednak pasowało to w aptece internetowej płaciłam 33 zł za 400 g puszkę więc do przeżycia bo stacjonarnie w aptece 60 zł [emoji33] dobrze, że jeszcze miałam kilka mrożonek
 
Do góry