reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dziewczyny przepraszam, że się nie odzywalam. Rozkręciło się samo w dniu przyjęcia do szpitala, skurczami o 23, od razu takimi co 2-3 minuty, więc o balonik teoretycznie bić się nie musiałam [emoji6] na ktg skurcze po 200, 180, 160 i najmniejsze 120. Podobno to
mocne skurcze, ja tam nie znam się na tych zapisach[emoji6]
W skrocie 12h takich skurczy a potem nawet silniejszych dało rozwarcie na 2 palce.... Miałam z 5 badań co parę godzin i już w głowę chciałam sobie strzelić jak słyszałam na 2 palce. Szymek w ogóle nie zszedł do kanału rodnego.

26.09.19 o 15.32 przez CC na świecie pojawiło się nasze największe szczęście[emoji7]

Szymek
3480g 59 cm!!!

Zdjęcia i więcej szczegółów później jak wrócimy do domu i ogarniemy rzeczywistość[emoji4][emoji8]
 
Dziewczyny przepraszam, że się nie odzywalam. Rozkręciło się samo w dniu przyjęcia do szpitala, skurczami o 23, od razu takimi co 2-3 minuty, więc o balonik teoretycznie bić się nie musiałam [emoji6] na ktg skurcze po 200, 180, 160 i najmniejsze 120. Podobno to
mocne skurcze, ja tam nie znam się na tych zapisach[emoji6]
W skrocie 12h takich skurczy a potem nawet silniejszych dało rozwarcie na 2 palce.... Miałam z 5 badań co parę godzin i już w głowę chciałam sobie strzelić jak słyszałam na 2 palce. Szymek w ogóle nie zszedł do kanału rodnego.

26.09.19 o 15.32 przez CC na świecie pojawiło się nasze największe szczęście[emoji7]

Szymek
3480g 59 cm!!!

Zdjęcia i więcej szczegółów później jak wrócimy do domu i ogarniemy rzeczywistość[emoji4][emoji8]
O jejku, to jednak okruszek a nie 4 kg kloc [emoji3] doktorek się pomylił w obliczeniach. Super, że szczęśliwie się wszystko udało, szkoda że tyle się z mocnymi skurczami nameczylas. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i zdrówka dla Was obojga [emoji8] czekamy na zdjęcie
 
Dziewczyny przepraszam, że się nie odzywalam. Rozkręciło się samo w dniu przyjęcia do szpitala, skurczami o 23, od razu takimi co 2-3 minuty, więc o balonik teoretycznie bić się nie musiałam [emoji6] na ktg skurcze po 200, 180, 160 i najmniejsze 120. Podobno to
mocne skurcze, ja tam nie znam się na tych zapisach[emoji6]
W skrocie 12h takich skurczy a potem nawet silniejszych dało rozwarcie na 2 palce.... Miałam z 5 badań co parę godzin i już w głowę chciałam sobie strzelić jak słyszałam na 2 palce. Szymek w ogóle nie zszedł do kanału rodnego.

26.09.19 o 15.32 przez CC na świecie pojawiło się nasze największe szczęście[emoji7]

Szymek
3480g 59 cm!!!

Zdjęcia i więcej szczegółów później jak wrócimy do domu i ogarniemy rzeczywistość[emoji4][emoji8]
Gratulacje Kochana, dużo zdrówka i miłości dla Waszej rodzinki ❤️ szkoda że wymęczyły Cię tak skurcze ale najważniejsze że Szymek jest już na świecie. Czekamy na zdjęcia!
 
Paulinka o dzięki, nie wiedziałam o tym.
Ja też nie wyobrażam sobie siedzenia w domu. Już pracuje i mam nianie. Na początku to było straszne, a teraz dziękuję Bogu za chwilę oddechu
Przy moich zarobkach niania nie wchodzi w grę, zresztą jeśli mam być szczera jeśli miałabym mieć kogoś obcego to wolę żłobek licząc się z chorowaniem
 
@Fleur86 czyli zaliczylas dwa porody w jednym jak ja. :) bole sa okropne ja bylam najszczesliwsza kobieta jak uslyszalam od doktorka po 3 spadkach tetna nie ma na co czekac CC.
Waga tez jak widzę nie taka straszna :) jednak ta granica błędu jest u Ciebie na korzysc :)
 
Dziewczyny przepraszam, że się nie odzywalam. Rozkręciło się samo w dniu przyjęcia do szpitala, skurczami o 23, od razu takimi co 2-3 minuty, więc o balonik teoretycznie bić się nie musiałam [emoji6] na ktg skurcze po 200, 180, 160 i najmniejsze 120. Podobno to
mocne skurcze, ja tam nie znam się na tych zapisach[emoji6]
W skrocie 12h takich skurczy a potem nawet silniejszych dało rozwarcie na 2 palce.... Miałam z 5 badań co parę godzin i już w głowę chciałam sobie strzelić jak słyszałam na 2 palce. Szymek w ogóle nie zszedł do kanału rodnego.

26.09.19 o 15.32 przez CC na świecie pojawiło się nasze największe szczęście[emoji7]

Szymek
3480g 59 cm!!!

Zdjęcia i więcej szczegółów później jak wrócimy do domu i ogarniemy rzeczywistość[emoji4][emoji8]
Gratulacje ! :)
 
Dziewczyny jak dokarmiałyście dzieci MM to one chętnie jadły czy musiały się przyzwyczaić do innego smaku ? Igor dostał wczoraj i dziś ten Bebi*lon prosyneco HA i nie chce go pić wygina się wypluwa
 
Dziewczyny jak dokarmiałyście dzieci MM to one chętnie jadły czy musiały się przyzwyczaić do innego smaku ? Igor dostał wczoraj i dziś ten Bebi*lon prosyneco HA i nie chce go pić wygina się wypluwa
Słyszałam że.niektore dzieci ciężko się przyzwyczają do mm po karmieniu piersią/mlekiem mamy. Nasze mleko podobno jest smaczniejsze a mm wiadomo. Spróbuj kolejny raz mu podać. Jak będzie głodny to zje.
 
reklama
Słyszałam że.niektore dzieci ciężko się przyzwyczają do mm po karmieniu piersią/mlekiem mamy. Nasze mleko podobno jest smaczniejsze a mm wiadomo. Spróbuj kolejny raz mu podać. Jak będzie głodny to zje.
No właśnie MM dostaje w sytuacji kiedy jest bardzo głodny, a ja akurat nie mam ściągniętego, a i tak kombinuje jakby chciał wymusić żebym mu dała swoje, zjadł to MM z wielkimi bólami, ale jakby nie zskodował, że je jadł bo teraz je moje, które było już na następne karmienie, ale nie chciał zasnąć :/
 
Do góry