reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Fleur gratulacje [emoji173] miałaś przejścia... ale najważniejsze, że już Szymonek jest po drugiej stronie brzucha [emoji7]

Paulina, mój jadł na zmianę z moim mlekiem ten bebilon bez problemu
 
reklama
Fleur, ale sie męczyłaś :/ współczuje ale wiem co to bo ja miałam nieregularne ale tez mocne skurcze przez 24h [emoji849]
Waga świetna malucha. Jednak tyci chłopiec ale i długość niczego sobie [emoji173]️ lekki olbrzym [emoji23]
Teraz życzę jak najszybszej i najmniej bolesnej rekonwalescencji po cc. I szybkiego powrotu do domu.
 
@Maliina proszę podpowiedz jak szybko zareagować, Adzie się paznokieć w dużym.palcu u stopy chyba wrasta, bo zaczerwienione wokół. Zobaczylam wczoraj jak skarpetki nakladalam... kurcze dopiero ja się uporalam z tym problemem, teraz ona [emoji58]
 
Dziewczyny jak dokarmiałyście dzieci MM to one chętnie jadły czy musiały się przyzwyczaić do innego smaku ? Igor dostał wczoraj i dziś ten Bebi*lon prosyneco HA i nie chce go pić wygina się wypluwa
Może kup takie jednorazowe saszetki innego mleka HA? Ja dawałam HiPP Ha i Zosia raczej piła i moje i to HA bez problemu, wiadomo że mojego zawsze wypiła więcej ale sprawdzałam i w smaku po prostu mamine mleko słodsze!
 
Może kup takie jednorazowe saszetki innego mleka HA? Ja dawałam HiPP Ha i Zosia raczej piła i moje i to HA bez problemu, wiadomo że mojego zawsze wypiła więcej ale sprawdzałam i w smaku po prostu mamine mleko słodsze!
A orientujesz się czy są saszetki tego Ha z Hippa bo nie ukrywam, że nie chce kupować kolejnej puszki żeby stała
 
Fleur gratulacje [emoji173] miałaś przejścia... ale najważniejsze, że już Szymonek jest po drugiej stronie brzucha [emoji7]

Paulina, mój jadł na zmianę z moim mlekiem ten bebilon bez problemu
Żmijka ty pisałaś że karmiłaś malucha mieszanie a potem przestawiło ci się na cycka całkowicie? Doatawoalas tylko do piersi czy jeszcze w jakiś inny sposób podtrzymywałaś laktację? Pisałaś już kiedyś ale ju nie pamiętam jak to było, wiem że co się udało ;)
 
Dziewczyny jak dokarmiałyście dzieci MM to one chętnie jadły czy musiały się przyzwyczaić do innego smaku ? Igor dostał wczoraj i dziś ten Bebi*lon prosyneco HA i nie chce go pić wygina się wypluwa
U mnie nie było najmniejszego problemu. Filip to i do dzis piers umie chwycic choc juz 2 miesiace tylko na butli. A ja nadal jakies mleko mam w cyckach.
 
Słyszałam że.niektore dzieci ciężko się przyzwyczają do mm po karmieniu piersią/mlekiem mamy. Nasze mleko podobno jest smaczniejsze a mm wiadomo. Spróbuj kolejny raz mu podać. Jak będzie głodny to zje.
Na poczatku filip mial bebilon bo w aptece w nocy nie szlo innego kupic... Smak nie roznil sie od mojego mleka za to jak kupilam hipp i zmienilam to smak sie roznil ale malemu smakuje i nie ma po nim żadnych problemow wiec trzymamy sje tego.
 
reklama
@Maliina proszę podpowiedz jak szybko zareagować, Adzie się paznokieć w dużym.palcu u stopy chyba wrasta, bo zaczerwienione wokół. Zobaczylam wczoraj jak skarpetki nakladalam... kurcze dopiero ja się uporalam z tym problemem, teraz ona [emoji58]
Kochana kup rivanol i nasacz gazik przyloz na to drugi suchy zeby sobie nie pobrudzic wszystkiego i kup taka siatke i naciagnij na paluszek zeby nie spadlo. Bedzie rozmiekczac paluszek przy okazji pomoze na stan zapalny skoro jest juz czerwone. Jak juz zmiekczysz paznokiec polecam wziac wate naprawde ilosc malutenka i delikatnie pilniczkiem podlozyc pod paznokiec i od boku ktory wrasta zeby zrobic miejsce pazurkowi. Przy kapieli zmiekczaj paluszek szarym mydlem i masuj opuszek paluszka do tylu. U nas juz jest odpukac po wszystkim. Nie podkladamy waty a pazurki rosna sobie spokojnie bez zaklocen. Powodzenia kochana.
 
Do góry