reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ja nie szczepie na meningo ani córki ani Jaśka nam lekarka mowila, że to szczepienie jest już bardzo dodatkowe i według niej można odpuścić za to bardzo nas na rota namawiała t bardziej, że ja pracuje w przychodni i mogę coś przynieść.
 
reklama
Ja nie szczepie na meningo ani córki ani Jaśka nam lekarka mowila, że to szczepienie jest już bardzo dodatkowe i według niej można odpuścić za to bardzo nas na rota namawiała t bardziej, że ja pracuje w przychodni i mogę coś przynieść.
No u nas zadecydowało, że wcześniej czy później młoda pewnie pójdzie do żłobka, ale nasza pediatra jest proszczepienna, tylko bardzo pilnuje żeby dziecko nie było chore i zaleca rozdzielanie, jak widać kazdy lekarz ma własne zdanie na temat szczepień. ;)
 
No u nas zadecydowało, że wcześniej czy później młoda pewnie pójdzie do żłobka, ale nasza pediatra jest proszczepienna, tylko bardzo pilnuje żeby dziecko nie było chore i zaleca rozdzielanie, jak widać kazdy lekarz ma własne zdanie na temat szczepień. ;)
Igor jeśli wszystko będzie dobrze to też pójdzie do żłobka, ja osobiście na tą chwilę nie wyobrażam sobie siedzieć w domu kilka lat, a niestety nie mam go z kim zostawić
 
Paulinka o dzięki, nie wiedziałam o tym.
Ja też nie wyobrażam sobie siedzenia w domu. Już pracuje i mam nianie. Na początku to było straszne, a teraz dziękuję Bogu za chwilę oddechu
 
kochana inhalujecie się? Nam bardzo pomaga, co lekarka mówiła?
wow, piękna waga i długość, my chyba mamy ok. 8500, bo 3 tyg. temu było 8300, no i 70 cm, ale bardzo ja wyciąga, bo większość 74 jest za mała :o nie nadążam z jej ubieraniem
@Maliina dobrze pisze, meningo można długo szczepić tylko zmienia się ilość dawek, to na rota jest krótki okres szczepienny.
My wszystko wzięliśmy płatne, jedne dawki przeszły bezobjawowo, inne z marudzeniem, na szczęście zostały nam tylko meningo, zrobiliśmy przerwę w szczepieniach i ruszamy od października, bo chce wszystkie szczepy fajny artykuł o meningo jest u mamyginekolog
Zobacz załącznik 1027595
Tak mamy inhalacje z ectodose. Do tego nasivin w kropelkach i wapno. No i ściągać katar. Na szczęście osłuchowo czysto. Mała póki co zdziwiona inhalatorem i leży spokojnie [emoji23]
Jest już u was co nosić [emoji6] kawał babeczki z waszej Zosieńki

Fleur dała informacje że Szymek jest już na świecie [emoji7]
 
reklama
Do góry