reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Śliczny brzuszek :)) teraz Ty, a później Ja czy jeszcze jest ktoś po drodze ? ;)
Jeszcze po Ilonie Misty29 jeśli się nie mylę. Chyba ma termin na lipiec.

Matko jak duszno [emoji20] dzieci dzisiaj też malutki przez ten upał
1560179996351.jpeg
 
reklama
Ja ostatnio prawie zawalu dostalam. Trzymam Lilianke na rekach, patrze po mojej rece ida 2 kleszcze ! Szybko je zatluklam, chwile później zagladam do ucha a w srodku cale we krwi. Biegne do mamy, mowie patrz co jej sie stalo.... A ona cały czas krwawi z tej rany na brzuchu i stwirdzilam, ze pewnie ja przytulała i to jej krew, bo miala jeszcze na spodenkach. Wiec bez zastanowienia wzielam patyczek i umyłam to miejce... Jak sie zaczela lac krew, az po policzku. Ranka jakby sie uklula igla.... Wyszlo na to, ze sie podrapala ://
Dobrze, ze to nie kleszcz :/, ale za to pogryzly ja komary, mnie uwielbiaja :/

Dzisiaj plakala pol dnia. Mysle, ze to przez ten gorac.
Dzwonili do mnie z przychodni czy sie wybieram na szczepienie, bylam zdziwiona, ze faktycznie tego pilnuja.
 
Ja ostatnio prawie zawalu dostalam. Trzymam Lilianke na rekach, patrze po mojej rece ida 2 kleszcze ! Szybko je zatluklam, chwile później zagladam do ucha a w srodku cale we krwi. Biegne do mamy, mowie patrz co jej sie stalo.... A ona cały czas krwawi z tej rany na brzuchu i stwirdzilam, ze pewnie ja przytulała i to jej krew, bo miala jeszcze na spodenkach. Wiec bez zastanowienia wzielam patyczek i umyłam to miejce... Jak sie zaczela lac krew, az po policzku. Ranka jakby sie uklula igla.... Wyszlo na to, ze sie podrapala ://
Dobrze, ze to nie kleszcz :/, ale za to pogryzly ja komary, mnie uwielbiaja :/

Dzisiaj plakala pol dnia. Mysle, ze to przez ten gorac.
Dzwonili do mnie z przychodni czy sie wybieram na szczepienie, bylam zdziwiona, ze faktycznie tego pilnuja.
Uff to się najadlas strachu. Ale dobrze że tylko na nim się skończyło.
Co do szczepień to fajnie, że w przychodni tego pilnują. Bo my poki dzieciaczki małe to jeszcze się pamięta, ale jak już większe i tu na głowie parca, dom, tu do przedszkola, z przedszkola to człowiekowi wypada z głowy często [emoji23]

Matko, godz 7 rano a tu taka temp[emoji849][emoji33].
Dzisiaj mam z młodym wizytę u Endokrynologa w przychodni gdzie duszno jak diabli w normalny dzień, a co dopiero w upały. Już na samą myśl jestem cala mokra [emoji2957]
IMG_20190611_074348.jpeg
 
@Ann89 Jeju jaka temperatura [emoji33]

Czy ja mówiłam kiedyś że ciąża szybko mija?? Noo to jest nic w porównaniu z tym jak już dzidzia jest na świecie... U nas wczoraj tydzień stuknal[emoji33]

Mała jest grzeczna, spokojna, śpi, je, kupa, je, śpi i tak w kółko [emoji3590]
Młody już się trochę uspokoił ale nadal focha strzelić potrafi... Mam nadzieję że do niedzieli mu przejdzie całkiem... [emoji849] Boję się tej niedzieli i kolejnych dni jak jasna cholera [emoji849]

A tu moje [emoji3590][emoji3590]
IMG_20190609_201201.jpeg
 
reklama
Do góry