reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

O ja cię, to w w tym tyg, albo najpożniej za tydzień przytulisz swoje dzieciątko :Dps. Maleńki masz brzusio jak na 4kg człowieczka ;):*

Mój bęcol jest dużo większy niż na tym zdjęciu dziewczyny :D Tu jakoś tak zgrabnie wyszłam hehe
Szyjka miękka była chyba, bo lekarz zrobił mi masaż i rozwarcie na 2cm w sobotę. Poplamiłam trochę po tym i miałam w sobotę jeszcze bóle miesiaczkowe i to by było na tyle. Jestem nie do ruszenia chyba [emoji23]
 
reklama
Jejku zazdroszczę tego bycia na samej końcówce. Ja gdyby nie fakt ze Toska taka malutka to mogłabym juz rodzic [emoji23] choc to i tak niewiele by pomogło przy tych upałach. W domu wiatrak działa pełna para.
25.06 mamy 3 usg Prenatalne.
 
Jejku zazdroszczę tego bycia na samej końcówce. Ja gdyby nie fakt ze Toska taka malutka to mogłabym juz rodzic [emoji23] choc to i tak niewiele by pomogło przy tych upałach. W domu wiatrak działa pełna para.
25.06 mamy 3 usg Prenatalne.
Kochana ja mieszkam na poddaszu więc przeżywam zgrozę. Wczoraj w sypialni przed spaniem mieliśmy 29.5 stopnia. W salonie 26.5. Wlaczylismy dwa wiatraki i zrobiliśmy przeciąg i było super, ale jak się malutka urodzi to będzie nieciekawie... Ale i tak bardzo się cieszę, że zaraz zgubię brzuch bo od wczoraj zaczęły mi stopy puchnąć:/
I co decydujecie się na klimatyzator?
 
Kochana ja mieszkam na poddaszu więc przeżywam zgrozę. Wczoraj w sypialni przed spaniem mieliśmy 29.5 stopnia. W salonie 26.5. Wlaczylismy dwa wiatraki i zrobiliśmy przeciąg i było super, ale jak się malutka urodzi to będzie nieciekawie... Ale i tak bardzo się cieszę, że zaraz zgubię brzuch bo od wczoraj zaczęły mi stopy puchnąć:/
I co decydujecie się na klimatyzator?
Ja muszę się zdecydować bo tez na poddaszu mieszkam i 30 stopni to u mnie chleb powszedni.

Dziewczyny poleccie mi proszę nawilzacz powietrza nie za miliony. Suche powietrze malenu doskwiera ciagle kozy w nosie i widac ze suchy nosek ma. Nawilzam mu woda morska..
 
Ja mam okna w całym mieszkaniu od zachodu wiec mam słońce praktycznie cały dzien. Znam wiec ból upałów. Poki co jedziemy na wiatraku - zobaczymy po tym tygodniu co to niby ma byc najgorszy jak sobie poradzi.
 
reklama
U mnie sytuacja wygląda tak. W sobotę miałam ostatnią wizytę, z usg wychodzi równo 4kg. Termin mam na 16.06 na niedzielę, jak nic się nie wydarzy to następnego dnia w pon stawiam się na oddział. Mój lekarz ma dyżur, jeszcze raz robi mi pomiar dziecka. Jak wyjdzie ok. 4200 max 4300 to pozwoli mi próbować sn i od razu zakłada cewnik Folleya. Jak ponad te wartości to od razu mi robi cc [emoji33] więc ostatni tydzień takiej niepewności
Ja się zastanawiam ile ten mój gagatek waży ostatnio ważył coś ponad 1100, ale to było prawie 4 tyg temu ;) w czwartek wizyta okaże się ile przybrał :) ale lekarz mówi, że mały będzie raczej drobny ;)
 
Do góry