reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Ja mojemu kupiłam garnitur, ale gdzie to nie Pamietam :/ ale ze jest teraz gorąco, to ja bym postawiła na jakies białe szorty, koszule taka jak z lnu czy coś i tyle. W kościele jest godzine - nie ma sensu stroić i dziecka męczyć i zaś ciuch w szafę wrzucić.
 
Mąż poszedł w obroty już tydzień temu, do tego schody, sprzątanie i spacery po 3km i nic... W sobotę mam wizytę to zobaczymy co mi tam lekarz wywróży [emoji4]
A Ty jak się czujesz? Maluszek pewnie szaleje w brzuchu [emoji3]
Malina bardzo współczuję. Nie dość, że Cię te wymioty umęczyly to teraz jeszcze cyce. Dlatego boję się trochę tego kp. Tyle walki, no ale kto jak nie my [emoji123]
Uparte maleństwo, ciekawe po kim [emoji23] Daj znać po wizycie co tam lekarz powiedział. W sumie to już teraz może w każdej chwili się zacząć.
U mnie dobrze, ostatnio przechodziłam jelitówkę ale na szczęście się uspokoiło. Dzisiaj malutka tańcuje aż miło [emoji7] i w końcu zeszła z pęcherza wyżej więc odczuwam duuużą ulgę [emoji23]
My dziś do domku [emoji3590] ale się cieszę [emoji3590][emoji3590]
Super [emoji2956] i jak tam starszy brat? Zachwycony siostrzyczką. Tatuś też pewnie szczęśliwy że ma.was wszystkich razem w domu [emoji6]

Malina jak tam dzisiaj? Lepiej troszkę? Ja kupywalam na olx. Teraz jakbym czegoś szukała to bodziaka-ala koszula i jakieś spodenki na szelkach. Jak by było chłodniej to sweterek cieniutki.

Martoosia widziałam że szukasz klimatyzatora. My mamy taki. I powiem ci że super chłodzi. Wyzywalam na m. W tamtym roku że kupił a dzisiaj w duchu dziękuję za to [emoji23]
1559835357114.jpeg
 
Uparte maleństwo, ciekawe po kim [emoji23] Daj znać po wizycie co tam lekarz powiedział. W sumie to już teraz może w każdej chwili się zacząć.
U mnie dobrze, ostatnio przechodziłam jelitówkę ale na szczęście się uspokoiło. Dzisiaj malutka tańcuje aż miło [emoji7] i w końcu zeszła z pęcherza wyżej więc odczuwam duuużą ulgę [emoji23]Super [emoji2956] i jak tam starszy brat? Zachwycony siostrzyczką. Tatuś też pewnie szczęśliwy że ma.was wszystkich razem w domu [emoji6]

Malina jak tam dzisiaj? Lepiej troszkę? Ja kupywalam na olx. Teraz jakbym czegoś szukała to bodziaka-ala koszula i jakieś spodenki na szelkach. Jak by było chłodniej to sweterek cieniutki.

Martoosia widziałam że szukasz klimatyzatora. My mamy taki. I powiem ci że super chłodzi. Wyzywalam na m. W tamtym roku że kupił a dzisiaj w duchu dziękuję za to [emoji23]Zobacz załącznik 982492

Kochana a powiedz mi ten jest z ta rura?
Odprowadza wodę? Bo niektóre „wydalają” mega duzo wody :/


@Maliina zobacz w H&M jaki komplet maja
IMG_4834.JPG
 
Ja mojemu kupiłam garnitur, ale gdzie to nie Pamietam :/ ale ze jest teraz gorąco, to ja bym postawiła na jakies białe szorty, koszule taka jak z lnu czy coś i tyle. W kościele jest godzine - nie ma sensu stroić i dziecka męczyć i zaś ciuch w szafę wrzucić.
U nas to 15min bo chrzest w sobotę i jest jedyny :) garnitur odpada. Chce cos fajnego ale wlasnie lekkiego i stylowego :)
 
Kurcze gdzieś widziałam takie fajne spodenki lniane z szelkami. Nawet nie wiem czy nie w Lidlu. Takie fajne dosyć eleganckie. I do tego koszula Ala body. Muszkę jak chcesz możesz dokupić, skarpeteczki białe i viola [emoji6]

Ja dalej nkeamnponecia kogo wsiąść teraz na chrzestnych więc do chrztu mi nie spieszno póki co [emoji23]

Martoosia, rurę wyciągamy na balkon i przymykamy okno ile się tam da i zasłaniamy zasłoną żeby te ciepłe powietrze nie wchodziło. Rurą schodzi ciepłe powietrze, Jak przyjdzie m. To się go dokładnie wypytam [emoji6]
M. Mówi że z tyłu jest taki zbiormiczek i jak jest pełny to wyświetla się to na wyświetlaczu i odkrywasz korek i wylewasz tą wodę.
 
Ostatnia edycja:
@Ann89 tak kochana byly w lidlu ale jak ja dorwalam je to byly jedne 68 bo mialy wade fabryczna i zal mi bylo kupić uszkodzone bo nie chciałabym zeby byly na raz.

Ja dzis juz czuje sie super. Ale biore antybiotyk nadal.. Cycek prawie nie boli. Tylko mleka nadal mało. Ale walczę.
 
Kurcze gdzieś widziałam takie fajne spodenki lniane z szelkami. Nawet nie wiem czy nie w Lidlu. Takie fajne dosyć eleganckie. I do tego koszula Ala body. Muszkę jak chcesz możesz dokupić, skarpeteczki białe i viola [emoji6]

Ja dalej nkeamnponecia kogo wsiąść teraz na chrzestnych więc do chrztu mi nie spieszno póki co [emoji23]

Martoosia, rurę wyciągamy na balkon i przymykamy okno ile się tam da i zasłaniamy zasłoną żeby te ciepłe powietrze nie wchodziło. Rurą schodzi ciepłe powietrze, Jak przyjdzie m. To się go dokładnie wypytam [emoji6]
M. Mówi że z tyłu jest taki zbiormiczek i jak jest pełny to wyświetla się to na wyświetlaczu i odkrywasz korek i wylewasz tą wodę.

A masz jakas osłonę na drzwi by ta rura przez nią tylko wychodziła? Bo ja widziałam takie materiały zakładane na okno, na zamek ze przez to tylko rurę wystawiasz... ale kurde to taki mega koszt dodatkowy :/

I jeszcze jedno: jakiej firmy masz ten klimatyzator?
 
reklama
A masz jakas osłonę na drzwi by ta rura przez nią tylko wychodziła? Bo ja widziałam takie materiały zakładane na okno, na zamek ze przez to tylko rurę wystawiasz... ale kurde to taki mega koszt dodatkowy :/

I jeszcze jedno: jakiej firmy masz ten klimatyzator?
E nie mam. Mam lekko uchylone drzwi od balkonu i tam wypuszczona i drzwi zaslaniete zasłoną. W tamtym roku mieliśmy wypuszczona przez okno.
Jedyny minus że jest trochę głośny na tym mocnym nawiewie. Trzeba przyglosic tv. Na tym delikatnym już ciszej chodzi.
Kupiliśmy w makro, firma volteno
Chciałam dodać zdjęcia ale się nie da. Wrrr. Też macie takie problem z zdjęciami?

Widzialyscie w Lidlu jakie są ładne pościele dla dzieci? I dla maluszków i dla starszakow
 
Ostatnia edycja:
Do góry