reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

O udało się [emoji6]
IMG_20190606_212251.jpeg
IMG_20190606_212230.jpeg
 
reklama
Dzięki kochana. Ja wlasnie skazana jestem na drzwi balkonowe i sie zastanawiałam jak to obejść by taki klimatyzator wstawić ;)
Moja mama nie ma balkonu i wklada rure w okno uchylone. Myslalam ze cieplo wpadajace przez otwarte okno wszystko zepsuje ale nie.. Klimatyzator swoje robi tylko ona kupila w NL tam nieco inne sa a ja chcialabym jakis sprawdzony tutaj zeby jakos zyc.
 
Właśnie widzę, że BB zmieniło jakość zdjęć :( będziesz musiała najwyżej wejść na stronę i sobie zobaczyć co cię interesuje ;)
 
Ten marynarski komplet jest cudowny [emoji7]
Teraz dla chłopców są takie fajne ciuchy. I to w każdym sklepie, nawet w pepcolcu. Te spodnie-geterki, bodziaki. Jak mój młody byl maleńki to chyba nie było taki go dużego wyboru [emoji848] albo człowiek się nie rozglądał bo i mało pieniędzy wtedy było...

Sent from my Mi MIX 2 using Forum BabyBoom mobile app
 
Super! :),
Daj zaś znać jak braciszek przyjął w domu siostre :)
Ogólnie całkiem zadowolony jest ze ma siostrę, mówi że kocha, przychodzi przytulić, jest zainteresowany wszystkim co z nią związane, chce pomagać.
Tylko jest inny problem... On jest zazdrosny i zly ale pokazuje to na inny sposób... Jest zły na mnie, nie chce ze mną rozmawiać, nawet ze mną posiedzieć czy się bawić, robi mi na złość, nie słucha zupełnie nic z tego co do niego mówię.... [emoji58] Nie wiem jak z nim rozmawiać, to mały uparciuch i czarno to widzę....
 
Ogólnie całkiem zadowolony jest ze ma siostrę, mówi że kocha, przychodzi przytulić, jest zainteresowany wszystkim co z nią związane, chce pomagać.
Tylko jest inny problem... On jest zazdrosny i zly ale pokazuje to na inny sposób... Jest zły na mnie, nie chce ze mną rozmawiać, nawet ze mną posiedzieć czy się bawić, robi mi na złość, nie słucha zupełnie nic z tego co do niego mówię.... [emoji58] Nie wiem jak z nim rozmawiać, to mały uparciuch i czarno to widzę....

No niestety musisz z nim porozmawiać. Rozumiem, że synka ciut jednak przytłoczyło to, że mama siostrzyczce poświęca najwiecej czasu i nią się opiekuje 24h/dobe. Musisz mu wszystko spokojnie wytłumaczyć. Nie ma bata. Inaczej się nie da.
 
W hm są fajne komplety, ale mi sie nie podobają te ubranka typowe do chrztu. W hm są fajne szorty na szelkach i polówka do tego.
My chrzcic bedziemy pewnie dopiero za rok o ile w ogole bo moj chlop nie chce sie zgodzic
 
reklama
W hm są fajne komplety, ale mi sie nie podobają te ubranka typowe do chrztu. W hm są fajne szorty na szelkach i polówka do tego.
My chrzcic bedziemy pewnie dopiero za rok o ile w ogole bo moj chlop nie chce sie zgodzic
Ja znowu się zastanawiam czy małego ochrzcimy bo jesteśmy po cywilnym :/ a na wsi wiesz, że żądza się swoimi prawami ;p
 
Do góry